WORKING ANTS S.R.L.

WORKING ANTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42005739, Nr. Reg. Com. J12/4680/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 10 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT VLAHA COM. SĂVĂDISLA, VLAHA, NR.45, cod poștal 407513. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WORKING ANTS S.R.L.
CUI
42005739
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4680/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 decembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT VLAHA COM. SĂVĂDISLA, VLAHA, NR.45
Cod poștal
407513
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1623
Domeniu de activitate
Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii

Situații financiare

În 2025, WORKING ANTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.770 lei, o pierdere netă de 43.743 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 15.436 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 48.600 lei2025 · Cifra de afaceri: 28.770 lei2021 · Profit net: 33 lei2022 · Profit net: −20.242 lei2023 · Profit net: −33.863 lei2024 · Profit net: −4.172 lei2025 · Profit net: −43.743 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 15.436 lei20212022: 9.000 lei20222023: 19.500 lei20232024: 48.600 lei49 mii20242025: 28.770 lei29 mii2025
Profit net lei
2021: 33 lei3320212022: −20.242 lei20222023: −33.863 lei20232024: −4.172 lei20242025: −43.743 lei−44 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WORKING ANTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 28.770 lei în scădere față de 2024 −43.743 lei în scădere față de 2024 112.332 lei în creștere față de 2024 1.979 lei 8.565 lei −101.788 lei 1
2024 48.600 lei în creștere față de 2023 −4.172 lei în creștere față de 2023 89.031 lei în creștere față de 2023 3.229 lei 27.757 lei −58.045 lei 1
2023 19.500 lei în creștere față de 2022 −33.863 lei în scădere față de 2022 59.323 lei în creștere față de 2022 4.479 lei 971 lei −53.873 lei 1
2022 9.000 lei în scădere față de 2021 −20.242 lei în scădere față de 2021 23.700 lei în creștere față de 2021 — 3.691 lei −20.009 lei 1
2021 15.436 lei 33 lei 5.196 lei 0 lei 5.429 lei 233 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare