WRITTEN MOVEMENT S.R.L.

WRITTEN MOVEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42814985, Nr. Reg. Com. J2020008532400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7330 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS STRĂULEŞTI, NR.60A, BL.B1, ET.4, AP.21. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WRITTEN MOVEMENT S.R.L.
CUI
42814985
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020008532400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS STRĂULEŞTI, NR.60A, BL.B1, ET.4, AP.21
Cod CAEN
7330
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, WRITTEN MOVEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 65.500 lei, un profit net de 31.719 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 18.735 lei2021 · Cifra de afaceri: 71.279 lei2022 · Cifra de afaceri: 102.901 lei2023 · Cifra de afaceri: 142.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 66.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 65.500 lei2020 · Profit net: 11.649 lei2021 · Profit net: 60.125 lei2022 · Profit net: 93.386 lei2023 · Profit net: 54.626 lei2024 · Profit net: 16.524 lei2025 · Profit net: 31.719 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 18.735 lei20202021: 71.279 lei20212022: 102.901 lei20222023: 142.900 lei143 mii20232024: 66.900 lei20242025: 65.500 lei66 mii2025
Profit net lei
2020: 11.649 lei20202021: 60.125 lei20212022: 93.386 lei93 mii20222023: 54.626 lei20232024: 16.524 lei20242025: 31.719 lei32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WRITTEN MOVEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 65.500 lei în scădere față de 2024 31.719 lei în creștere față de 2024 21.627 lei în creștere față de 2024 5.369 lei 48.217 lei 31.959 lei —
2024 66.900 lei în scădere față de 2023 16.524 lei în scădere față de 2023 5.911 lei în creștere față de 2023 8.351 lei 68.950 lei 71.390 lei —
2023 142.900 lei în creștere față de 2022 54.626 lei în scădere față de 2022 4.626 lei în scădere față de 2022 1.266 lei 58.226 lei 54.866 lei —
2022 102.901 lei în creștere față de 2021 93.386 lei în creștere față de 2021 65.717 lei în creștere față de 2021 2.351 lei 156.992 lei 93.626 lei —
2021 71.279 lei în creștere față de 2020 60.125 lei în creștere față de 2020 627 lei în scădere față de 2020 — 60.952 lei 60.325 lei —
2020 18.735 lei 11.649 lei 1.575 lei — 13.424 lei 11.849 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare