WSW ENVISOL S.R.L.

WSW ENVISOL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 39572725, Nr. Reg. Com. J2018001862136. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3823 - Lucrari de demolare a constructiilor. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. UZINEI, NR.1, LOT 6/2/2. CLADIREA C1-ATELIER COMASAT. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WSW ENVISOL S.R.L.
CUI
39572725
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001862136
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. UZINEI, NR.1, LOT 6/2/2. CLADIREA C1-ATELIER COMASAT
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3823
Domeniu de activitate
Lucrari de demolare a constructiilor

Situații financiare

În 2025, WSW ENVISOL S.R.L. a raportat o pierdere netă de 56.762 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii20182019202020212022202420252021 · Cifra de afaceri: 17.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 31.255 lei2018 · Profit net: −3.716 lei2019 · Profit net: −4.946 lei2020 · Profit net: −65.943 lei2021 · Profit net: −47.773 lei2022 · Profit net: −41.791 lei2024 · Profit net: −69.727 lei2025 · Profit net: −56.762 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 17.500 lei20212022: 31.255 lei31 mii2022
Profit net lei
2018: −3.716 lei20182019: −4.946 lei20192020: −65.943 lei20202021: −47.773 lei20212022: −41.791 lei20222024: −69.727 lei−70 mii20242025: −56.762 lei−57 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WSW ENVISOL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −56.762 lei în creștere față de 2024 514.766 lei în creștere față de 2024 190.701 lei 52.549 lei −271.516 lei —
2024 — −69.727 lei în scădere față de 2022 509.766 lei în scădere față de 2022 242.463 lei 52.549 lei −214.754 lei 1
2022 31.255 lei în creștere față de 2021 −41.791 lei în creștere față de 2021 511.751 lei în creștere față de 2021 345.987 lei 2.095 lei −163.669 lei 1
2021 17.500 lei −47.773 lei în creștere față de 2020 442.632 lei în creștere față de 2020 313.490 lei 7.264 lei −121.878 lei 1
2020 — −65.943 lei în scădere față de 2019 431.396 lei în creștere față de 2019 354.380 lei 2.911 lei −74.105 lei 1
2019 — −4.946 lei în scădere față de 2018 8.300 lei în creștere față de 2018 — 138 lei −8.162 lei —
2018 — −3.716 lei 4.000 lei 363 lei 321 lei −3.316 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare