XAVIS SERVICE S.R.L.

XAVIS SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39652085, Nr. Reg. Com. J2018003228123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. DR. IOAN RAŢIU, NR.17, cod poștal 401118. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
XAVIS SERVICE S.R.L.
CUI
39652085
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003228123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. DR. IOAN RAŢIU, NR.17
Cod poștal
401118
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, XAVIS SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 136.852 lei, o pierdere netă de 302.854 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 54.190 lei2019 · Cifra de afaceri: 264.393 lei2020 · Cifra de afaceri: 298.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 215.441 lei2022 · Cifra de afaceri: 279.543 lei2023 · Cifra de afaceri: 624.346 lei2024 · Cifra de afaceri: 406.617 lei2025 · Cifra de afaceri: 136.852 lei2018 · Profit net: 51.057 lei2019 · Profit net: 93.894 lei2020 · Profit net: 203.949 lei2021 · Profit net: 99.552 lei2022 · Profit net: −44.117 lei2023 · Profit net: −338.602 lei2024 · Profit net: −192.766 lei2025 · Profit net: −302.854 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 54.190 lei'182019: 264.393 lei'192020: 298.000 lei'202021: 215.441 lei'212022: 279.543 lei'222023: 624.346 lei624 mii'232024: 406.617 lei'242025: 136.852 lei137 mii'25
Profit net lei
2018: 51.057 lei'182019: 93.894 lei'192020: 203.949 lei204 mii'202021: 99.552 lei'212022: −44.117 lei'222023: −338.602 lei−339 mii'232024: −192.766 lei'242025: −302.854 lei−303 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru XAVIS SERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 136.852 lei în scădere față de 2024 −302.854 lei în scădere față de 2024 915.846 lei în creștere față de 2024 91.197 lei 18.920 lei −805.267 lei 4 în scădere față de 2024
2024 406.617 lei în scădere față de 2023 −192.766 lei în creștere față de 2023 663.779 lei în creștere față de 2023 136.862 lei 21.419 lei −502.412 lei 5
2023 624.346 lei în creștere față de 2022 −338.602 lei în scădere față de 2022 473.879 lei în creștere față de 2022 118.115 lei 46.117 lei −309.647 lei —
2022 279.543 lei în creștere față de 2021 −44.117 lei în scădere față de 2021 56.219 lei în creștere față de 2021 4.821 lei 79.825 lei 28.956 lei 3
2021 215.441 lei în scădere față de 2020 99.552 lei în scădere față de 2020 30.508 lei în creștere față de 2020 5.446 lei 245.503 lei 220.441 lei 3
2020 298.000 lei în creștere față de 2019 203.949 lei în creștere față de 2019 7.921 lei în creștere față de 2019 — 357.021 lei 349.100 lei 3 în creștere față de 2019
2019 264.393 lei în creștere față de 2018 93.894 lei în creștere față de 2018 7.262 lei în creștere față de 2018 73 lei 152.340 lei 145.151 lei 1
2018 54.190 lei 51.057 lei 7.152 lei 145 lei 58.264 lei 51.257 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare