XFC ADELEN TRANSPORT S.R.L.

Radiată din 31 iulie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

XFC ADELEN TRANSPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40974602, Nr. Reg. Com. J2019000555281. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR VLĂDEASA, NR.5, BL.C75, SC.1, ET.7, AP.45, cod poștal 061671. Societatea este radiată din data de 31 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
XFC ADELEN TRANSPORT S.R.L.
CUI
40974602
Stare
Radiată din 31 iulie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2019000555281
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR VLĂDEASA, NR.5, BL.C75, SC.1, ET.7, AP.45
Cod poștal
061671
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2022, XFC ADELEN TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 362.258 lei, un profit net de 6.758 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 84.789 lei2020 · Cifra de afaceri: 168.736 lei2021 · Cifra de afaceri: 221.250 lei2022 · Cifra de afaceri: 362.258 lei2019 · Profit net: 8.900 lei2020 · Profit net: 40.134 lei2021 · Profit net: 35.251 lei2022 · Profit net: 6.758 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 84.789 lei20192020: 168.736 lei20202021: 221.250 lei20212022: 362.258 lei362 mii2022
Profit net lei
2019: 8.900 lei20192020: 40.134 lei40 mii20202021: 35.251 lei20212022: 6.758 lei7 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru XFC ADELEN TRANSPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 362.258 lei în creștere față de 2021 6.758 lei în scădere față de 2021 22.652 lei în scădere față de 2021 3.238 lei 145.907 lei 126.493 lei 1
2021 221.250 lei în creștere față de 2020 35.251 lei în scădere față de 2020 30.734 lei în scădere față de 2020 5.514 lei 109.705 lei 84.485 lei 1
2020 168.736 lei în creștere față de 2019 40.134 lei în creștere față de 2019 35.087 lei în scădere față de 2019 7.789 lei 76.532 lei 49.234 lei 1
2019 84.789 lei 8.900 lei 62.445 lei — 71.545 lei 9.100 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare