XILAR TECHNOLOGY S.R.L.

XILAR TECHNOLOGY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40220587, Nr. Reg. Com. J35/4241/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2651 - Fabricarea de instrumente si dispozitive pentru masura, verificare, control, navigatie. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT CHIŞODA COM. GIROC, STR. PIERSICULUI, NR.23, AP.6, cod poștal 307221. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
XILAR TECHNOLOGY S.R.L.
CUI
40220587
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/4241/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT CHIŞODA COM. GIROC, STR. PIERSICULUI, NR.23, AP.6
Cod poștal
307221
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2651
Domeniu de activitate
Fabricarea de instrumente si dispozitive pentru masura, verificare, control, navigatie

Situații financiare

În 2024, XILAR TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 7.984 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−300 mii−200 mii−100 mii0100 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 78.731 lei2020 · Cifra de afaceri: 73.382 lei2021 · Cifra de afaceri: 16.866 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.283 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.354 lei2019 · Profit net: 16.936 lei2020 · Profit net: −169.389 lei2021 · Profit net: −242.518 lei2022 · Profit net: −176.520 lei2023 · Profit net: −60.251 lei2024 · Profit net: −7.984 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 78.731 lei79 mii20192020: 73.382 lei20202021: 16.866 lei20212022: 5.283 lei20222023: 19.354 lei19 mii2023
Profit net lei
2019: 16.936 lei17 mii20192020: −169.389 lei20202021: −242.518 lei−243 mii20212022: −176.520 lei20222023: −60.251 lei20232024: −7.984 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru XILAR TECHNOLOGY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −7.984 lei în creștere față de 2023 710.973 lei în scădere față de 2023 41.932 lei 13.304 lei −655.737 lei 1 în scădere față de 2023
2023 19.354 lei în creștere față de 2022 −60.251 lei în creștere față de 2022 711.309 lei în creștere față de 2022 64.408 lei 62.386 lei −647.753 lei 2 în scădere față de 2022
2022 5.283 lei în scădere față de 2021 −176.520 lei în creștere față de 2021 677.260 lei în creștere față de 2021 86.884 lei 85.616 lei −587.503 lei 4
2021 16.866 lei în scădere față de 2020 −242.518 lei în scădere față de 2020 512.813 lei în creștere față de 2020 113.157 lei 110.427 lei −410.983 lei 4
2020 73.382 lei în scădere față de 2019 −169.389 lei în scădere față de 2019 454.529 lei în creștere față de 2019 134.541 lei 312.287 lei −168.465 lei 4
2019 78.731 lei 16.936 lei 168.419 lei 133.543 lei 248.561 lei 17.156 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare