XTREME OFF ROAD SRL

XTREME OFF ROAD SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37957652, Nr. Reg. Com. J12/4834/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CARDINAL IULIU HOSSU, NR.17, cod poștal 400029. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
XTREME OFF ROAD SRL
CUI
37957652
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4834/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CARDINAL IULIU HOSSU, NR.17
Cod poștal
400029
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, XTREME OFF ROAD SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.103.922 lei, un profit net de 69.629 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2017201820222023202420252022 · Cifra de afaceri: 698.119 lei2023 · Cifra de afaceri: 672.751 lei2024 · Cifra de afaceri: 821.937 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.103.922 lei2017 · Profit net: −263 lei2018 · Profit net: −53 lei2022 · Profit net: 57.487 lei2023 · Profit net: 89.769 lei2024 · Profit net: 45.350 lei2025 · Profit net: 69.629 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 698.119 lei20222023: 672.751 lei20232024: 821.937 lei20242025: 1.103.922 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2017: −263 lei−26320172018: −53 lei20182022: 57.487 lei20222023: 89.769 lei90 mii20232024: 45.350 lei20242025: 69.629 lei70 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru XTREME OFF ROAD SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.103.922 lei în creștere față de 2024 69.629 lei în creștere față de 2024 1.586.489 lei în creștere față de 2024 5.653 lei 1.856.390 lei 275.554 lei 1
2024 821.937 lei în creștere față de 2023 45.350 lei în scădere față de 2023 1.337.285 lei în creștere față de 2023 2.058 lei 1.541.152 lei 205.925 lei 1
2023 672.751 lei în scădere față de 2022 89.769 lei în creștere față de 2022 1.002.175 lei în creștere față de 2022 2.035 lei 1.160.715 lei 160.575 lei 1
2022 698.119 lei 57.487 lei în creștere față de 2018 917.216 lei în creștere față de 2018 2.607 lei 1.060.367 lei 145.758 lei 1
2018 — −53 lei în creștere față de 2017 375 lei — 259 lei −116 lei —
2017 — −263 lei 375 lei 53 lei 259 lei −63 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare