XTREME PAINT CONCEPT S.R.L.

XTREME PAINT CONCEPT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 38158238, Nr. Reg. Com. J2023000093014. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, SAT OBREJA COM. MIHALŢ, , NR.37. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
XTREME PAINT CONCEPT S.R.L.
CUI
38158238
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2023000093014
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 august 2017
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, SAT OBREJA COM. MIHALŢ, , NR.37
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2024, XTREME PAINT CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 46.405 lei, o pierdere netă de 764 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii201720182019202320242018 · Cifra de afaceri: 16.743 lei2019 · Cifra de afaceri: 30.123 lei2023 · Cifra de afaceri: 39.209 lei2024 · Cifra de afaceri: 46.405 lei2017 · Profit net: −15.626 lei2018 · Profit net: −8.544 lei2019 · Profit net: 1.629 lei2023 · Profit net: −41.589 lei2024 · Profit net: −764 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.743 lei20182019: 30.123 lei20192023: 39.209 lei20232024: 46.405 lei46 mii2024
Profit net lei
2017: −15.626 lei20172018: −8.544 lei20182019: 1.629 lei2 mii20192023: −41.589 lei−42 mii20232024: −764 lei−7642024
Indicatori financiari pe ani pentru XTREME PAINT CONCEPT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 46.405 lei în creștere față de 2023 −764 lei în creștere față de 2023 2.613 lei în creștere față de 2023 — 4.593 lei 1.980 lei —
2023 39.209 lei în creștere față de 2019 −41.589 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 2.744 lei 2.744 lei —
2019 30.123 lei în creștere față de 2018 1.629 lei în creștere față de 2018 24.041 lei în scădere față de 2018 122 lei 1.577 lei −22.342 lei —
2018 16.743 lei −8.544 lei în creștere față de 2017 25.415 lei în creștere față de 2017 122 lei 1.323 lei −23.970 lei —
2017 — −15.626 lei 17.626 lei 366 lei 1.834 lei −15.426 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare