XTREME WHEELS GARAGE S.R.L.

XTREME WHEELS GARAGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 40419424, Nr. Reg. Com. J2019000095178. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 14 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. IONEL FERNIC, NR.35, BL.A2, SC.1, ET.3, AP.13. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
XTREME WHEELS GARAGE S.R.L.
CUI
40419424
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000095178
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 ianuarie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. IONEL FERNIC, NR.35, BL.A2, SC.1, ET.3, AP.13
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2024, XTREME WHEELS GARAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 283.327 lei, un profit net de 67.278 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 69.166 lei2020 · Cifra de afaceri: 294.957 lei2021 · Cifra de afaceri: 257.161 lei2022 · Cifra de afaceri: 278.323 lei2023 · Cifra de afaceri: 298.536 lei2024 · Cifra de afaceri: 283.327 lei2019 · Profit net: 20.455 lei2020 · Profit net: 91.713 lei2021 · Profit net: 2.522 lei2022 · Profit net: 53.616 lei2023 · Profit net: 89.585 lei2024 · Profit net: 67.278 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 69.166 lei20192020: 294.957 lei20202021: 257.161 lei20212022: 278.323 lei20222023: 298.536 lei299 mii20232024: 283.327 lei283 mii2024
Profit net lei
2019: 20.455 lei20192020: 91.713 lei92 mii20202021: 2.522 lei20212022: 53.616 lei20222023: 89.585 lei20232024: 67.278 lei67 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru XTREME WHEELS GARAGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 283.327 lei în scădere față de 2023 67.278 lei în scădere față de 2023 39.670 lei în creștere față de 2023 227.356 lei 33.336 lei 163.358 lei 1
2023 298.536 lei în creștere față de 2022 89.585 lei în creștere față de 2022 29.376 lei în scădere față de 2022 267.250 lei 62.847 lei 214.612 lei 1 în scădere față de 2022
2022 278.323 lei în creștere față de 2021 53.616 lei în creștere față de 2021 42.874 lei în scădere față de 2021 163.354 lei 159.565 lei 168.506 lei 2 în scădere față de 2021
2021 257.161 lei în scădere față de 2020 2.522 lei în scădere față de 2020 59.154 lei în scădere față de 2020 210.561 lei 98.865 lei 114.889 lei 4
2020 294.957 lei în creștere față de 2019 91.713 lei în creștere față de 2019 67.897 lei în scădere față de 2019 279.734 lei 66.257 lei 112.368 lei 4 în creștere față de 2019
2019 69.166 lei 20.455 lei 236.973 lei 239.547 lei 215.151 lei 20.655 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare