XYZ RESIDENT S.R.L.

XYZ RESIDENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39682337, Nr. Reg. Com. J2018000710306. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 27 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.97. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
XYZ RESIDENT S.R.L.
CUI
39682337
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000710306
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iulie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.97
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, XYZ RESIDENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 138.004 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 114.527 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.163.849 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.359.936 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.065.409 lei2018 · Profit net: −17.073 lei2019 · Profit net: −108.814 lei2020 · Profit net: −91.730 lei2021 · Profit net: 1.051.615 lei2022 · Profit net: 774.934 lei2023 · Profit net: 780.472 lei2024 · Profit net: 7.769 lei2025 · Profit net: −138.004 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 114.527 lei20202021: 4.163.849 lei4,2 mil.20212022: 3.359.936 lei20222023: 2.065.409 lei2,1 mil.2023
Profit net lei
2018: −17.073 lei'182019: −108.814 lei'192020: −91.730 lei'202021: 1.051.615 lei1,1 mil.'212022: 774.934 lei'222023: 780.472 lei'232024: 7.769 lei'242025: −138.004 lei−138 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru XYZ RESIDENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −138.004 lei în scădere față de 2024 6.701.928 lei în scădere față de 2024 5.368.881 lei 3.592.417 lei 2.259.370 lei 1
2024 — 7.769 lei în scădere față de 2023 7.935.486 lei în scădere față de 2023 5.368.881 lei 4.963.979 lei 2.397.374 lei 1
2023 2.065.409 lei în scădere față de 2022 780.472 lei în creștere față de 2022 7.943.906 lei în creștere față de 2022 5.368.881 lei 4.964.629 lei 2.389.604 lei 1
2022 3.359.936 lei în scădere față de 2021 774.934 lei în scădere față de 2021 7.895.660 lei în creștere față de 2021 5.368.881 lei 4.135.911 lei 1.609.132 lei 1
2021 4.163.849 lei în creștere față de 2020 1.051.615 lei în creștere față de 2020 7.620.080 lei în creștere față de 2020 5.448.749 lei 3.005.528 lei 834.197 lei 1
2020 114.527 lei −91.730 lei în creștere față de 2019 6.325.925 lei în creștere față de 2019 5.442.749 lei 665.759 lei −217.417 lei 1
2019 — −108.814 lei în scădere față de 2018 5.830.562 lei în creștere față de 2018 5.442.749 lei 262.126 lei −125.687 lei 1
2018 — −17.073 lei 19.423 lei — 2.550 lei −16.873 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare