YAMRALY S.R.L.

YAMRALY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 39591328, Nr. Reg. Com. J2018000492370. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 6 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, ALEEA STADIONULUI, NR.4, BL.19, SC.D, ET.2, AP.72, cod poștal 735100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YAMRALY S.R.L.
CUI
39591328
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000492370
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iulie 2018
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, ALEEA STADIONULUI, NR.4, BL.19, SC.D, ET.2, AP.72
Cod poștal
735100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4782
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, YAMRALY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393.583 lei, un profit net de 4.567 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 5.831 lei2019 · Cifra de afaceri: 211.254 lei2020 · Cifra de afaceri: 302.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 311.647 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.387 lei2023 · Cifra de afaceri: 406.746 lei2024 · Cifra de afaceri: 430.156 lei2025 · Cifra de afaceri: 393.583 lei2018 · Profit net: −7.126 lei2019 · Profit net: 32.719 lei2020 · Profit net: 49.506 lei2021 · Profit net: 42.712 lei2022 · Profit net: 22.528 lei2023 · Profit net: 38.427 lei2024 · Profit net: 24.894 lei2025 · Profit net: 4.567 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.831 lei'182019: 211.254 lei'192020: 302.250 lei'202021: 311.647 lei'212022: 291.387 lei'222023: 406.746 lei'232024: 430.156 lei430 mii'242025: 393.583 lei394 mii'25
Profit net lei
2018: −7.126 lei−7 mii'182019: 32.719 lei'192020: 49.506 lei50 mii'202021: 42.712 lei'212022: 22.528 lei'222023: 38.427 lei'232024: 24.894 lei'242025: 4.567 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru YAMRALY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 393.583 lei în scădere față de 2024 4.567 lei în scădere față de 2024 71.176 lei în scădere față de 2024 56.630 lei 202.974 lei 188.428 lei 1
2024 430.156 lei în creștere față de 2023 24.894 lei în scădere față de 2023 80.367 lei în creștere față de 2023 68.877 lei 215.351 lei 203.861 lei 1
2023 406.746 lei în creștere față de 2022 38.427 lei în creștere față de 2022 20.841 lei în scădere față de 2022 7.630 lei 192.178 lei 178.967 lei 1
2022 291.387 lei în scădere față de 2021 22.528 lei în scădere față de 2021 33.108 lei în scădere față de 2021 6.699 lei 166.949 lei 140.540 lei 1
2021 311.647 lei în creștere față de 2020 42.712 lei în scădere față de 2020 33.126 lei în scădere față de 2020 9.643 lei 141.495 lei 118.012 lei 1
2020 302.250 lei în creștere față de 2019 49.506 lei în creștere față de 2019 35.446 lei în scădere față de 2019 — 110.745 lei 75.299 lei —
2019 211.254 lei în creștere față de 2018 32.719 lei în creștere față de 2018 36.527 lei în creștere față de 2018 — 62.320 lei 25.793 lei —
2018 5.831 lei −7.126 lei 8.200 lei 122 lei 1.152 lei −6.926 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare