YANA MEAT AND FEED S.R.L.

YANA MEAT AND FEED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40271530, Nr. Reg. Com. J2018017521405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 7 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR CEAIKOVSKI, NR.9, PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YANA MEAT AND FEED S.R.L.
CUI
40271530
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018017521405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR CEAIKOVSKI, NR.9, PARTER
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, YANA MEAT AND FEED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.923.898 lei, un profit net de 338.606 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.201920202021202420252019 · Cifra de afaceri: 561.256 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.331.102 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.622.590 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.578.763 lei2025 · Cifra de afaceri: 22.923.898 lei2019 · Profit net: 37.570 lei2020 · Profit net: 35.707 lei2021 · Profit net: 532.797 lei2024 · Profit net: 295.478 lei2025 · Profit net: 338.606 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 561.256 lei20192020: 1.331.102 lei20202021: 2.622.590 lei20212024: 10.578.763 lei20242025: 22.923.898 lei22,9 mil.2025
Profit net lei
2019: 37.570 lei20192020: 35.707 lei20202021: 532.797 lei533 mii20212024: 295.478 lei20242025: 338.606 lei339 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YANA MEAT AND FEED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 22.923.898 lei în creștere față de 2024 338.606 lei în creștere față de 2024 2.469.562 lei în scădere față de 2024 879.547 lei 2.206.468 lei 627.861 lei —
2024 10.578.763 lei în creștere față de 2021 295.478 lei în scădere față de 2021 2.620.458 lei în creștere față de 2021 520.191 lei 2.469.522 lei 369.255 lei —
2021 2.622.590 lei în creștere față de 2020 532.797 lei în creștere față de 2020 300.359 lei în scădere față de 2020 297.030 lei 609.903 lei 606.574 lei 6 în creștere față de 2020
2020 1.331.102 lei în creștere față de 2019 35.707 lei în scădere față de 2019 558.468 lei în creștere față de 2019 330.989 lei 279.748 lei 73.777 lei 4 în creștere față de 2019
2019 561.256 lei 37.570 lei 324.496 lei 206.497 lei 155.969 lei 37.970 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare