YANIS TOP CONSTRUCT S.R.L.

YANIS TOP CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 39793742, Nr. Reg. Com. J51/499/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Societatea a fost înființată la data de 27 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, SAT CIOCĂNEŞTI COM. CIOCĂNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.59, cod poștal 917035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YANIS TOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39793742
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/499/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 august 2018
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT CIOCĂNEŞTI COM. CIOCĂNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.59
Cod poștal
917035
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4673
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare

Situații financiare

În 2025, YANIS TOP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.719 lei, un profit net de 876 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 14.622 lei2020 · Cifra de afaceri: 27.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 88.235 lei2022 · Cifra de afaceri: 31.092 lei2023 · Cifra de afaceri: 81.513 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.719 lei2018 · Profit net: −31.075 lei2019 · Profit net: −49.249 lei2020 · Profit net: 2.167 lei2021 · Profit net: 41.257 lei2022 · Profit net: −7.162 lei2023 · Profit net: 8.699 lei2024 · Profit net: −55.447 lei2025 · Profit net: 876 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 14.622 lei20182020: 27.000 lei20202021: 88.235 lei88 mii20212022: 31.092 lei20222023: 81.513 lei20232025: 3.719 lei4 mii2025
Profit net lei
2018: −31.075 lei'182019: −49.249 lei'192020: 2.167 lei'202021: 41.257 lei41 mii'212022: −7.162 lei'222023: 8.699 lei'232024: −55.447 lei−55 mii'242025: 876 lei876'25
Indicatori financiari pe ani pentru YANIS TOP CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.719 lei 876 lei în creștere față de 2024 103.298 lei în scădere față de 2024 943 lei 12.622 lei −89.733 lei —
2024 — −55.447 lei în scădere față de 2023 110.842 lei în creștere față de 2023 3.620 lei 16.612 lei −90.610 lei —
2023 81.513 lei în creștere față de 2022 8.699 lei în creștere față de 2022 90.543 lei în creștere față de 2022 6.296 lei 49.084 lei −35.163 lei —
2022 31.092 lei în scădere față de 2021 −7.162 lei în scădere față de 2021 71.187 lei în creștere față de 2021 2.177 lei 25.148 lei −43.862 lei —
2021 88.235 lei în creștere față de 2020 41.257 lei în creștere față de 2020 48.132 lei în scădere față de 2020 — 11.432 lei −36.700 lei —
2020 27.000 lei 2.167 lei în creștere față de 2019 101.023 lei în creștere față de 2019 5.344 lei 17.722 lei −77.957 lei 1
2019 — −49.249 lei în scădere față de 2018 100.096 lei în creștere față de 2018 12.469 lei 7.502 lei −80.125 lei 1
2018 14.622 lei −31.075 lei 64.732 lei 26.841 lei 7.016 lei −30.875 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare