YANISBEN EDIL S.R.L.

YANISBEN EDIL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 40192258, Nr. Reg. Com. J39/996/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 21 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT PLOSCUŢENI COM. PLOSCUŢENI, PLOŞCUTENI, cod poștal 627179. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YANISBEN EDIL S.R.L.
CUI
40192258
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/996/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 noiembrie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT PLOSCUŢENI COM. PLOSCUŢENI, PLOŞCUTENI
Cod poștal
627179
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, YANISBEN EDIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 129.000 lei, un profit net de 8.889 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 102.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 128.749 lei2023 · Cifra de afaceri: 69.015 lei2024 · Cifra de afaceri: 105.450 lei2025 · Cifra de afaceri: 129.000 lei2020 · Profit net: −22.435 lei2021 · Profit net: 8.973 lei2022 · Profit net: −16.549 lei2023 · Profit net: −56.624 lei2024 · Profit net: −40.495 lei2025 · Profit net: 8.889 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 102.900 lei20212022: 128.749 lei20222023: 69.015 lei20232024: 105.450 lei20242025: 129.000 lei129 mii2025
Profit net lei
2020: −22.435 lei20202021: 8.973 lei9 mii20212022: −16.549 lei20222023: −56.624 lei−57 mii20232024: −40.495 lei20242025: 8.889 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YANISBEN EDIL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 129.000 lei în creștere față de 2024 8.889 lei în creștere față de 2024 132.279 lei în scădere față de 2024 — 14.238 lei −118.041 lei 2
2024 105.450 lei în creștere față de 2023 −40.495 lei în creștere față de 2023 135.708 lei în creștere față de 2023 — 8.778 lei −126.930 lei 2
2023 69.015 lei în scădere față de 2022 −56.624 lei în scădere față de 2022 118.509 lei în creștere față de 2022 26.216 lei 7.113 lei −86.435 lei 2
2022 128.749 lei în creștere față de 2021 −16.549 lei în scădere față de 2021 70.922 lei în scădere față de 2021 78.649 lei 417 lei −29.811 lei 2
2021 102.900 lei 8.973 lei în creștere față de 2020 80.822 lei în scădere față de 2020 131.082 lei 11.132 lei −13.262 lei 2
2020 — −22.435 lei 96.810 lei 183.515 lei 2.414 lei −22.235 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare