YARDEN DEVELOPMENT S.R.L.

YARDEN DEVELOPMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42113544, Nr. Reg. Com. J2020000450401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ION CÂMPINEANU, NR.23, C.P. NR.76 DIN CADRUL OFICIULUI POSTAL 15- BUSINESS, cod poștal 010033. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YARDEN DEVELOPMENT S.R.L.
CUI
42113544
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000450401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ION CÂMPINEANU, NR.23, C.P. NR.76 DIN CADRUL OFICIULUI POSTAL 15- BUSINESS
Cod poștal
010033
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, YARDEN DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 8.109.834 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Profit net lei
2020: −8.420 lei20202021: −9.751 lei20212022: −17.662 lei20222023: −11.283 lei20232024: −8.660 lei20242025: −8.109.834 lei−8,1 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru YARDEN DEVELOPMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −8.109.834 lei în scădere față de 2024 16.034.018 lei în creștere față de 2024 45.000 lei 7.822.578 lei −8.165.310 lei 1
2024 — −8.660 lei în creștere față de 2023 15.699.435 lei în creștere față de 2023 45.000 lei 15.596.501 lei −55.476 lei 1 în scădere față de 2023
2023 — −11.283 lei în creștere față de 2022 15.552.793 lei în creștere față de 2022 45.000 lei 15.459.023 lei −46.816 lei 2 în creștere față de 2022
2022 — −17.662 lei în scădere față de 2021 13.141.529 lei în creștere față de 2021 45.185 lei 13.055.414 lei −35.533 lei 1
2021 10.527 lei −9.751 lei în scădere față de 2020 4.742.012 lei în creștere față de 2020 — 4.707.232 lei −17.871 lei —
2020 — −8.420 lei 436.000 lei — 427.880 lei −8.120 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare