YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L.

YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 44099055, Nr. Reg. Com. J2021001312220. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2021. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT REDIU COM. REDIU, ŞOS. VALEA REDIULUI, NR.38, CONSTRUCȚIA C1. DEMISOL, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L.
CUI
44099055
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021001312220
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 aprilie 2021
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT REDIU COM. REDIU, ŞOS. VALEA REDIULUI, NR.38, CONSTRUCȚIA C1. DEMISOL, AP.2
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.542.531 lei, o pierdere netă de 1.651.328 lei și un număr mediu de 23 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 24.588 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.695.508 lei2023 · Cifra de afaceri: 16.571.962 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.615.788 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.542.531 lei2021 · Profit net: −16.441 lei2022 · Profit net: 1.559.640 lei2023 · Profit net: 1.073.831 lei2024 · Profit net: 1.121.311 lei2025 · Profit net: −1.651.328 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 24.588 lei20212022: 9.695.508 lei20222023: 16.571.962 lei16,6 mil.20232024: 14.615.788 lei20242025: 10.542.531 lei10,5 mil.2025
Profit net lei
2021: −16.441 lei20212022: 1.559.640 lei1,6 mil.20222023: 1.073.831 lei20232024: 1.121.311 lei20242025: −1.651.328 lei−1,7 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.542.531 lei în scădere față de 2024 −1.651.328 lei în scădere față de 2024 8.099.601 lei în scădere față de 2024 194.198 lei 9.736.629 lei 1.851.304 lei 23 în scădere față de 2024
2024 14.615.788 lei în scădere față de 2023 1.121.311 lei în creștere față de 2023 8.240.032 lei în creștere față de 2023 3.859.626 lei 8.011.646 lei 3.689.615 lei 38 în creștere față de 2023
2023 16.571.962 lei în creștere față de 2022 1.073.831 lei în scădere față de 2022 6.725.703 lei în creștere față de 2022 2.194.073 lei 7.148.860 lei 2.617.230 lei 19 în creștere față de 2022
2022 9.695.508 lei în creștere față de 2021 1.559.640 lei în creștere față de 2021 2.954.712 lei în creștere față de 2021 293.011 lei 4.205.100 lei 1.543.399 lei 13
2021 24.588 lei −16.441 lei 660.352 lei 17.942 lei 625.581 lei −16.241 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare