YES 2020 S.R.L.

YES 2020 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 42864320, Nr. Reg. Com. J2020000311216. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT MUNTENI-BUZĂU COM. MUNTENI-BUZĂU, STR. PRIMĂRIEI, NR.135C, cod poștal 927185. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YES 2020 S.R.L.
CUI
42864320
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000311216
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2020
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT MUNTENI-BUZĂU COM. MUNTENI-BUZĂU, STR. PRIMĂRIEI, NR.135C
Cod poștal
927185
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, YES 2020 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.215.450 lei, o pierdere netă de 104.546 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 76.277 lei2022 · Cifra de afaceri: 207.280 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.094.317 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.145.933 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.215.450 lei2021 · Profit net: 4.335 lei2022 · Profit net: 109.130 lei2023 · Profit net: 51.756 lei2024 · Profit net: 10.267 lei2025 · Profit net: −104.546 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 76.277 lei20212022: 207.280 lei20222023: 1.094.317 lei20232024: 1.145.933 lei20242025: 2.215.450 lei2,2 mil.2025
Profit net lei
2021: 4.335 lei20212022: 109.130 lei109 mii20222023: 51.756 lei20232024: 10.267 lei20242025: −104.546 lei−105 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YES 2020 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.215.450 lei în creștere față de 2024 −104.546 lei în scădere față de 2024 750.185 lei în creștere față de 2024 380.197 lei 441.130 lei 71.142 lei 8 în creștere față de 2024
2024 1.145.933 lei în creștere față de 2023 10.267 lei în scădere față de 2023 158.292 lei în creștere față de 2023 111.491 lei 222.489 lei 175.688 lei 6 în creștere față de 2023
2023 1.094.317 lei în creștere față de 2022 51.756 lei în scădere față de 2022 53.744 lei în creștere față de 2022 1.060 lei 218.105 lei 165.421 lei 5 în creștere față de 2022
2022 207.280 lei în creștere față de 2021 109.130 lei în creștere față de 2021 41.947 lei în creștere față de 2021 2.217 lei 153.395 lei 113.665 lei 2 în creștere față de 2021
2021 76.277 lei 4.335 lei 34.026 lei 3.374 lei 35.187 lei 4.535 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare