YES HEALTH S.R.L.

YES HEALTH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40096528, Nr. Reg. Com. J22/2951/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. STEJAR, NR.21A, BL.A2, SC.B, ET.4, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YES HEALTH S.R.L.
CUI
40096528
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/2951/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. STEJAR, NR.21A, BL.A2, SC.B, ET.4, AP.19
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, YES HEALTH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 7.942 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−80 mii−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.462 lei2021 · Cifra de afaceri: 31.223 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.315 lei2023 · Cifra de afaceri: 209 lei2024 · Cifra de afaceri: 150 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: −2.541 lei2019 · Profit net: −16.885 lei2020 · Profit net: −7.511 lei2021 · Profit net: −68.775 lei2022 · Profit net: −15.164 lei2023 · Profit net: −1.704 lei2024 · Profit net: −487 lei2025 · Profit net: −7.942 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.000 lei20192020: 15.462 lei20202021: 31.223 lei31 mii20212022: 17.315 lei20222023: 209 lei20232024: 150 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2018: −2.541 lei'182019: −16.885 lei'192020: −7.511 lei'202021: −68.775 lei−69 mii'212022: −15.164 lei'222023: −1.704 lei'232024: −487 lei'242025: −7.942 lei−8 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru YES HEALTH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −7.942 lei în scădere față de 2024 120.320 lei în creștere față de 2024 — — −120.320 lei —
2024 150 lei în scădere față de 2023 −487 lei în creștere față de 2023 114.364 lei în creștere față de 2023 — 1.499 lei −112.865 lei —
2023 209 lei în scădere față de 2022 −1.704 lei în creștere față de 2022 112.908 lei în creștere față de 2022 — 530 lei −112.378 lei —
2022 17.315 lei în scădere față de 2021 −15.164 lei în creștere față de 2021 110.675 lei în creștere față de 2021 — — −110.675 lei 1
2021 31.223 lei în creștere față de 2020 −68.775 lei în scădere față de 2020 95.511 lei în creștere față de 2020 — — −95.511 lei 1
2020 15.462 lei în creștere față de 2019 −7.511 lei în creștere față de 2019 36.798 lei în creștere față de 2019 233 lei 9.828 lei −26.737 lei 1
2019 3.000 lei −16.885 lei în scădere față de 2018 22.787 lei în creștere față de 2018 — 3.561 lei −19.226 lei 1
2018 — −2.541 lei 2.463 lei 122 lei — −2.341 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare