YES LIFE SERVICII MEDICALE DE TOP S.R.L.

YES LIFE SERVICII MEDICALE DE TOP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39171766, Nr. Reg. Com. J2018000892228. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. NICOLAE IORGA, NR.8, BL.901A, ET.3, AP.15, cod poștal 700212. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YES LIFE SERVICII MEDICALE DE TOP S.R.L.
CUI
39171766
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000892228
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. NICOLAE IORGA, NR.8, BL.901A, ET.3, AP.15
Cod poștal
700212
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, YES LIFE SERVICII MEDICALE DE TOP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 66.000 lei, o pierdere netă de 198 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2018201920222023202420252018 · Cifra de afaceri: 30.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 15.250 lei2022 · Cifra de afaceri: 48.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 55.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 71.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 66.000 lei2018 · Profit net: 18.489 lei2019 · Profit net: −8.308 lei2022 · Profit net: 41.157 lei2023 · Profit net: 42.002 lei2024 · Profit net: 34.967 lei2025 · Profit net: −198 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 30.000 lei20182019: 15.250 lei20192022: 48.600 lei20222023: 55.500 lei20232024: 71.500 lei72 mii20242025: 66.000 lei66 mii2025
Profit net lei
2018: 18.489 lei20182019: −8.308 lei−8 mii20192022: 41.157 lei20222023: 42.002 lei42 mii20232024: 34.967 lei20242025: −198 lei−1982025
Indicatori financiari pe ani pentru YES LIFE SERVICII MEDICALE DE TOP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 66.000 lei în scădere față de 2024 −198 lei în scădere față de 2024 2.348 lei în creștere față de 2024 38.614 lei 47.954 lei 84.220 lei —
2024 71.500 lei în creștere față de 2023 34.967 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 53.582 lei 30.847 lei 84.429 lei —
2023 55.500 lei în creștere față de 2022 42.002 lei în creștere față de 2022 13.010 lei în creștere față de 2022 51.155 lei 11.306 lei 49.451 lei —
2022 48.600 lei în creștere față de 2019 41.157 lei în creștere față de 2019 11.281 lei în creștere față de 2019 — 18.729 lei 7.448 lei —
2019 15.250 lei în scădere față de 2018 −8.308 lei în scădere față de 2018 307 lei în scădere față de 2018 — 10.688 lei 10.381 lei 0
2018 30.000 lei 18.489 lei 450 lei — 19.139 lei 18.689 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare