YI FA RAFT S.R.L.

YI FA RAFT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41557492, Nr. Reg. Com. J2019011195407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4690 - Comert cu ridicata nespecializat. Societatea a fost înființată la data de 26 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VIGONIEI, NR.2B, CAMERA 1, BL.1, SC.1, ET.5, AP.22. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YI FA RAFT S.R.L.
CUI
41557492
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019011195407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VIGONIEI, NR.2B, CAMERA 1, BL.1, SC.1, ET.5, AP.22
Cod CAEN
4690
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata nespecializat

Situații financiare

În 2025, YI FA RAFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 135.666 lei, o pierdere netă de 42.047 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 27.520 lei2020 · Cifra de afaceri: 147.930 lei2021 · Cifra de afaceri: 132.310 lei2022 · Cifra de afaceri: 118.920 lei2023 · Cifra de afaceri: 136.442 lei2024 · Cifra de afaceri: 142.613 lei2025 · Cifra de afaceri: 135.666 lei2019 · Profit net: −18.613 lei2020 · Profit net: −27.372 lei2021 · Profit net: −68.209 lei2022 · Profit net: −59.255 lei2023 · Profit net: −146.969 lei2024 · Profit net: −41.955 lei2025 · Profit net: −42.047 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 27.520 lei20192020: 147.930 lei148 mii20202021: 132.310 lei20212022: 118.920 lei20222023: 136.442 lei20232024: 142.613 lei20242025: 135.666 lei136 mii2025
Profit net lei
2019: −18.613 lei20192020: −27.372 lei20202021: −68.209 lei20212022: −59.255 lei20222023: −146.969 lei−147 mii20232024: −41.955 lei20242025: −42.047 lei−42 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YI FA RAFT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 135.666 lei în scădere față de 2024 −42.047 lei în scădere față de 2024 1.865.891 lei în creștere față de 2024 — 1.467.720 lei −398.171 lei —
2024 142.613 lei în creștere față de 2023 −41.955 lei în creștere față de 2023 1.796.606 lei în creștere față de 2023 — 1.440.483 lei −356.123 lei 1
2023 136.442 lei în creștere față de 2022 −146.969 lei în scădere față de 2022 1.422.161 lei în creștere față de 2022 — 1.107.992 lei −314.169 lei 1
2022 118.920 lei în scădere față de 2021 −59.255 lei în creștere față de 2021 914.619 lei în creștere față de 2021 — 747.420 lei −167.199 lei 1
2021 132.310 lei în scădere față de 2020 −68.209 lei în scădere față de 2020 795.692 lei în creștere față de 2020 10 lei 687.737 lei −107.945 lei 1
2020 147.930 lei în creștere față de 2019 −27.372 lei în scădere față de 2019 559.626 lei în creștere față de 2019 51 lei 519.840 lei −39.735 lei 1
2019 27.520 lei −18.613 lei 201.305 lei 112 lei 187.580 lei −13.613 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare