YMBROTEHNICMOB S.R.L.

YMBROTEHNICMOB S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 39807201, Nr. Reg. Com. J06/969/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3109 - Fabricarea de mobila n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 29 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT REBRA COM. REBRA, NR.409, cod poștal 427235. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YMBROTEHNICMOB S.R.L.
CUI
39807201
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/969/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 august 2018
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT REBRA COM. REBRA, NR.409
Cod poștal
427235
Cod CAEN
3109
Domeniu de activitate
Fabricarea de mobila n.c.a.

Situații financiare

În 2024, YMBROTEHNICMOB S.R.L. a raportat o pierdere netă de 45 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii2019202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 17.387 lei2022 · Cifra de afaceri: 36.908 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.378 lei2019 · Profit net: −4.346 lei2020 · Profit net: −77.324 lei2021 · Profit net: −63.352 lei2022 · Profit net: −67.515 lei2023 · Profit net: −25.532 lei2024 · Profit net: −45 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 17.387 lei20212022: 36.908 lei37 mii20222023: 15.378 lei15 mii2023
Profit net lei
2019: −4.346 lei20192020: −77.324 lei−77 mii20202021: −63.352 lei20212022: −67.515 lei20222023: −25.532 lei20232024: −45 lei−452024
Indicatori financiari pe ani pentru YMBROTEHNICMOB S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −45 lei în creștere față de 2023 229.275 lei în creștere față de 2023 84.495 lei 22.151 lei −237.913 lei —
2023 15.378 lei în scădere față de 2022 −25.532 lei în creștere față de 2022 227.131 lei în creștere față de 2022 105.612 lei 20.051 lei −237.868 lei 1 în scădere față de 2022
2022 36.908 lei în creștere față de 2021 −67.515 lei în scădere față de 2021 212.049 lei în creștere față de 2021 126.728 lei 30.500 lei −212.337 lei 3 în scădere față de 2021
2021 17.387 lei −63.352 lei în creștere față de 2020 132.574 lei în scădere față de 2020 147.845 lei 18.540 lei −144.822 lei 4 în creștere față de 2020
2020 — −77.324 lei în scădere față de 2019 288.834 lei în creștere față de 2019 168.961 lei 38.403 lei −81.470 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −4.346 lei 4.346 lei — 200 lei −4.146 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare