YMR & MA & RO S.R.L.

Radiată din 24 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

YMR & MA & RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 39505149, Nr. Reg. Com. J31/412/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT MIRŞID COM. MIRŞID, MIRŞID, NR.37, CAMERA 1, cod poștal 457250. Societatea este radiată din data de 24 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YMR & MA & RO S.R.L.
CUI
39505149
Stare
Radiată din 24 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J31/412/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT MIRŞID COM. MIRŞID, MIRŞID, NR.37, CAMERA 1
Cod poștal
457250
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2024, YMR & MA & RO S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−3 mii−2 mii−1 mii01 mii2 mii20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 840 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.400 lei2018 · Profit net: −2.636 lei2019 · Profit net: −347 lei2020 · Profit net: 1.258 lei2021 · Profit net: −630 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 840 lei20192020: 1.400 lei1 mii2020
Profit net lei
2018: −2.636 lei−3 mii20182019: −347 lei20192020: 1.258 lei1 mii20202021: −630 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru YMR & MA & RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei 3.910 lei 133 lei 1.622 lei −2.155 lei —
2023 — 0 lei 3.910 lei 133 lei 1.622 lei −2.155 lei —
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 3.910 lei 133 lei 1.622 lei −2.155 lei —
2021 — −630 lei în scădere față de 2020 3.910 lei 133 lei 1.622 lei −2.155 lei —
2020 1.400 lei în creștere față de 2019 1.258 lei în creștere față de 2019 3.910 lei în scădere față de 2019 133 lei 2.252 lei −1.525 lei —
2019 840 lei −347 lei în creștere față de 2018 3.935 lei în creștere față de 2018 133 lei 1.019 lei −2.783 lei —
2018 — −2.636 lei 2.860 lei 133 lei 291 lei −2.436 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare