YNAMAD COM CONSTRUCT S.R.L.

YNAMAD COM CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 40958160, Nr. Reg. Com. J52/576/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Societatea a fost înființată la data de 10 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT OGREZENI COM. OGREZENI, STR. ARGEŞULUI, NR.1381, cod poștal 087170. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YNAMAD COM CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40958160
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J52/576/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 aprilie 2019
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT OGREZENI COM. OGREZENI, STR. ARGEŞULUI, NR.1381
Cod poștal
087170
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4673
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare

Situații financiare

În 2025, YNAMAD COM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 117.801 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 37.582 lei2020 · Cifra de afaceri: 71.779 lei2021 · Cifra de afaceri: 62.535 lei2022 · Cifra de afaceri: 66.917 lei2023 · Cifra de afaceri: 50.722 lei2024 · Cifra de afaceri: 49.243 lei2019 · Profit net: 11.116 lei2020 · Profit net: 68.957 lei2021 · Profit net: 6.725 lei2022 · Profit net: 6.521 lei2023 · Profit net: −3.320 lei2024 · Profit net: 17.750 lei2025 · Profit net: −117.801 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 37.582 lei20192020: 71.779 lei72 mii20202021: 62.535 lei20212022: 66.917 lei20222023: 50.722 lei20232024: 49.243 lei49 mii2024
Profit net lei
2019: 11.116 lei20192020: 68.957 lei69 mii20202021: 6.725 lei20212022: 6.521 lei20222023: −3.320 lei20232024: 17.750 lei20242025: −117.801 lei−118 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YNAMAD COM CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −117.801 lei în scădere față de 2024 15.486 lei în scădere față de 2024 — 5.634 lei −9.852 lei —
2024 49.243 lei în scădere față de 2023 17.750 lei în creștere față de 2023 18.276 lei în creștere față de 2023 — 126.225 lei 107.949 lei —
2023 50.722 lei în scădere față de 2022 −3.320 lei în scădere față de 2022 13.292 lei în scădere față de 2022 — 103.491 lei 90.199 lei —
2022 66.917 lei în creștere față de 2021 6.521 lei în scădere față de 2021 13.305 lei în creștere față de 2021 — 106.824 lei 93.519 lei —
2021 62.535 lei în scădere față de 2020 6.725 lei în scădere față de 2020 10.558 lei în scădere față de 2020 — 97.556 lei 86.998 lei —
2020 71.779 lei în creștere față de 2019 68.957 lei în creștere față de 2019 13.281 lei în scădere față de 2019 — 93.554 lei 80.273 lei —
2019 37.582 lei 11.116 lei 16.018 lei — 27.334 lei 11.316 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare