YNS PREMIUM LOGISTICS BV S.R.L.

YNS PREMIUM LOGISTICS BV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43281538, Nr. Reg. Com. J40/14695/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRUMUL MÂNĂSTIREA VĂRATEC, NR.7-11, SC.2, ET.5, AP.157, cod poștal 061047. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YNS PREMIUM LOGISTICS BV S.R.L.
CUI
43281538
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/14695/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRUMUL MÂNĂSTIREA VĂRATEC, NR.7-11, SC.2, ET.5, AP.157
Cod poștal
061047
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, YNS PREMIUM LOGISTICS BV S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.016 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 1.793 lei2022 · Cifra de afaceri: 21.179 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.437 lei2020 · Profit net: −1.071 lei2021 · Profit net: −681 lei2022 · Profit net: 6.945 lei2023 · Profit net: −19.317 lei2024 · Profit net: −1.904 lei2025 · Profit net: −2.016 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 1.793 lei20212022: 21.179 lei21 mii20222023: 19.437 lei19 mii2023
Profit net lei
2020: −1.071 lei20202021: −681 lei20212022: 6.945 lei7 mii20222023: −19.317 lei−19 mii20232024: −1.904 lei20242025: −2.016 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YNS PREMIUM LOGISTICS BV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.016 lei în scădere față de 2024 17.348 lei în creștere față de 2024 — 305 lei −17.043 lei —
2024 — −1.904 lei în creștere față de 2023 15.332 lei în scădere față de 2023 — 305 lei −15.027 lei —
2023 19.437 lei în scădere față de 2022 −19.317 lei în scădere față de 2022 16.280 lei în creștere față de 2022 — 3.156 lei −13.124 lei 1
2022 21.179 lei în creștere față de 2021 6.945 lei în creștere față de 2021 7.731 lei în creștere față de 2021 — 13.924 lei 6.193 lei 1
2021 1.793 lei −681 lei în creștere față de 2020 885 lei în creștere față de 2020 — 133 lei −752 lei —
2020 — −1.071 lei 200 lei — 129 lei −71 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare