YOA STAR CONSULTING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37615005, Nr. Reg. Com. J12/2763/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6832 - Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.62-64, BL.D3, SC.1, AP.17, cod poștal 400672. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- YOA STAR CONSULTING SRL
- CUI
- 37615005
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/2763/2017
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 mai 2017
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.62-64, BL.D3, SC.1, AP.17
- Cod poștal
- 400672
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6832
- Domeniu de activitate
- Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Situații financiare
În 2025, YOA STAR CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 69.607 lei, o pierdere netă de 183.455 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.607 lei în scădere față de 2024 | −183.455 lei în scădere față de 2024 | 277.428 lei în creștere față de 2024 | 4.613 lei | 130.623 lei | −142.024 lei | 1 |
| 2024 | 121.041 lei în scădere față de 2023 | −10.078 lei în scădere față de 2023 | 208.790 lei în creștere față de 2023 | 10.762 lei | 239.460 lei | 41.432 lei | 1 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 318.959 lei în scădere față de 2022 | 4.853 lei în scădere față de 2022 | 182.529 lei în creștere față de 2022 | 16.913 lei | 217.125 lei | 51.509 lei | 2 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 335.791 lei în creștere față de 2021 | 42.826 lei în creștere față de 2021 | 62.321 lei în creștere față de 2021 | 23.063 lei | 85.914 lei | 46.656 lei | 1 |
| 2021 | 70.280 lei în creștere față de 2020 | −1.421 lei în scădere față de 2020 | 26.557 lei în creștere față de 2020 | — | 30.387 lei | 3.830 lei | 1 |
| 2020 | 2.400 lei | 1.297 lei | 1.384 lei | — | 4.765 lei | 3.381 lei | — |
| 2019 | 2.400 lei în scădere față de 2018 | 1.297 lei în scădere față de 2018 | 1.384 lei în creștere față de 2018 | — | 4.765 lei | 3.381 lei | — |
| 2018 | 2.600 lei în creștere față de 2017 | 1.901 lei în creștere față de 2017 | 675 lei în creștere față de 2017 | — | 2.758 lei | 2.083 lei | — |
| 2017 | 800 lei | −18 lei | 667 lei | — | 849 lei | 182 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
