YONUŢ AUTO SERVICES S.R.L.

YONUŢ AUTO SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 42334391, Nr. Reg. Com. J52/202/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7120 - Activitati de testari si analize tehnice. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT MOGOŞEŞTI COM. ADUNAŢII-COPĂCENI, STR. VIILOR, NR.9, CAMERA 1, cod poștal 087007. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YONUŢ AUTO SERVICES S.R.L.
CUI
42334391
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J52/202/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2020
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT MOGOŞEŞTI COM. ADUNAŢII-COPĂCENI, STR. VIILOR, NR.9, CAMERA 1
Cod poștal
087007
Cod CAEN
7120
Domeniu de activitate
Activitati de testari si analize tehnice

Situații financiare

În 2025, YONUŢ AUTO SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 242.682 lei, o pierdere netă de 3.172 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.422 lei2021 · Cifra de afaceri: 34.364 lei2022 · Cifra de afaceri: 248.507 lei2023 · Cifra de afaceri: 277.292 lei2024 · Cifra de afaceri: 239.518 lei2025 · Cifra de afaceri: 242.682 lei2020 · Profit net: 763 lei2021 · Profit net: 2.105 lei2022 · Profit net: 40.120 lei2023 · Profit net: 57.966 lei2024 · Profit net: −961 lei2025 · Profit net: −3.172 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.422 lei20202021: 34.364 lei20212022: 248.507 lei20222023: 277.292 lei277 mii20232024: 239.518 lei20242025: 242.682 lei243 mii2025
Profit net lei
2020: 763 lei20202021: 2.105 lei20212022: 40.120 lei20222023: 57.966 lei58 mii20232024: −961 lei20242025: −3.172 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YONUŢ AUTO SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 242.682 lei în creștere față de 2024 −3.172 lei în scădere față de 2024 21.755 lei în scădere față de 2024 — 26.250 lei 4.495 lei 1
2024 239.518 lei în scădere față de 2023 −961 lei în scădere față de 2023 31.509 lei în creștere față de 2023 — 72.509 lei 41.000 lei 1
2023 277.292 lei în creștere față de 2022 57.966 lei în creștere față de 2022 24.520 lei în creștere față de 2022 0 lei 88.221 lei 63.701 lei 1
2022 248.507 lei în creștere față de 2021 40.120 lei în creștere față de 2021 5.647 lei în scădere față de 2021 0 lei 46.165 lei 40.518 lei 1
2021 34.364 lei în creștere față de 2020 2.105 lei în creștere față de 2020 7.303 lei în creștere față de 2020 0 lei 10.371 lei 3.068 lei 1 în creștere față de 2020
2020 2.422 lei 763 lei 1.873 lei 63 lei 2.773 lei 963 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare