YULY PAPY BBQ S.R.L.

YULY PAPY BBQ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41081126, Nr. Reg. Com. J03/1347/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, ORŞ. COSTEŞTI, STR. LUNCILOR, NR.8A, cod poștal 115200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YULY PAPY BBQ S.R.L.
CUI
41081126
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1347/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, ORŞ. COSTEŞTI, STR. LUNCILOR, NR.8A
Cod poștal
115200
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2024, YULY PAPY BBQ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.984 lei, o pierdere netă de 4.442 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 22.340 lei2020 · Cifra de afaceri: 53.658 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.731 lei2022 · Cifra de afaceri: 46.643 lei2023 · Cifra de afaceri: 30.616 lei2024 · Cifra de afaceri: 38.984 lei2019 · Profit net: −2.490 lei2020 · Profit net: 13.974 lei2021 · Profit net: −6.610 lei2022 · Profit net: 8.714 lei2023 · Profit net: −10.335 lei2024 · Profit net: −4.442 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 22.340 lei20192020: 53.658 lei54 mii20202021: 9.731 lei20212022: 46.643 lei20222023: 30.616 lei20232024: 38.984 lei39 mii2024
Profit net lei
2019: −2.490 lei20192020: 13.974 lei14 mii20202021: −6.610 lei20212022: 8.714 lei20222023: −10.335 lei−10 mii20232024: −4.442 lei−4 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru YULY PAPY BBQ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 38.984 lei în creștere față de 2023 −4.442 lei în creștere față de 2023 17.620 lei în creștere față de 2023 488 lei 16.143 lei −989 lei 0
2023 30.616 lei în scădere față de 2022 −10.335 lei în scădere față de 2022 7.822 lei în creștere față de 2022 122 lei 11.153 lei 3.453 lei 0
2022 46.643 lei în creștere față de 2021 8.714 lei în creștere față de 2021 848 lei în scădere față de 2021 122 lei 14.514 lei 13.788 lei 0
2021 9.731 lei în scădere față de 2020 −6.610 lei în scădere față de 2020 6.331 lei în creștere față de 2020 122 lei 11.283 lei 5.074 lei —
2020 53.658 lei în creștere față de 2019 13.974 lei în creștere față de 2019 722 lei în scădere față de 2019 122 lei 12.284 lei 11.684 lei —
2019 22.340 lei −2.490 lei 13.581 lei 122 lei 11.169 lei −2.290 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare