ZAAL COMMUNICATION GROUP S.R.L.

Inactivă fiscal din 1 octombrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ZAAL COMMUNICATION GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38582330, Nr. Reg. Com. J40/20283/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 11 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LOTRU, NR.33, AP.5, cod poștal 012253. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 1 octombrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZAAL COMMUNICATION GROUP S.R.L.
CUI
38582330
Stare
Inactivă fiscal din 1 octombrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/20283/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LOTRU, NR.33, AP.5
Cod poștal
012253
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2024, ZAAL COMMUNICATION GROUP S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.277 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 558 lei2019 · Cifra de afaceri: 10.858 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.741 lei2021 · Cifra de afaceri: 34.368 lei2022 · Cifra de afaceri: 23.365 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.507 lei2018 · Profit net: 115 lei2019 · Profit net: 8.640 lei2020 · Profit net: 4.697 lei2021 · Profit net: 11.112 lei2022 · Profit net: 1.264 lei2023 · Profit net: −1.646 lei2024 · Profit net: −3.277 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 558 lei20182019: 10.858 lei20192020: 15.741 lei20202021: 34.368 lei34 mii20212022: 23.365 lei20222023: 11.507 lei12 mii2023
Profit net lei
2018: 115 lei20182019: 8.640 lei20192020: 4.697 lei20202021: 11.112 lei11 mii20212022: 1.264 lei20222023: −1.646 lei20232024: −3.277 lei−3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ZAAL COMMUNICATION GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −3.277 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 7.692 lei 7.692 lei —
2023 11.507 lei în scădere față de 2022 −1.646 lei în scădere față de 2022 408 lei în creștere față de 2022 — 11.378 lei 10.970 lei —
2022 23.365 lei în scădere față de 2021 1.264 lei în scădere față de 2021 160 lei în scădere față de 2021 — 12.776 lei 12.616 lei —
2021 34.368 lei în creștere față de 2020 11.112 lei în creștere față de 2020 445 lei în creștere față de 2020 — 18.410 lei 17.965 lei —
2020 15.741 lei în creștere față de 2019 4.697 lei în scădere față de 2019 255 lei în creștere față de 2019 — 13.908 lei 13.653 lei —
2019 10.858 lei în creștere față de 2018 8.640 lei în creștere față de 2018 177 lei în scădere față de 2018 — 9.132 lei 8.955 lei —
2018 558 lei 115 lei 267 lei — 582 lei 315 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare