ZABO PAV MONTAJ S.R.L.

ZABO PAV MONTAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42514856, Nr. Reg. Com. J29/750/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2331 - Fabricarea placilor si dalelor din ceramica. Societatea a fost înființată la data de 20 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT FULGA DE JOS COM. FULGA, FULGA DE JOS, NR.68, cod poștal 107261. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZABO PAV MONTAJ S.R.L.
CUI
42514856
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/750/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 mai 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT FULGA DE JOS COM. FULGA, FULGA DE JOS, NR.68
Cod poștal
107261
Cod CAEN
2331
Domeniu de activitate
Fabricarea placilor si dalelor din ceramica

Situații financiare

În 2025, ZABO PAV MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.600 lei, un profit net de 9.140 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.330 lei2021 · Cifra de afaceri: 12.447 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.560 lei2023 · Cifra de afaceri: 29.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 103.250 lei2025 · Cifra de afaceri: 95.600 lei2020 · Profit net: −5.835 lei2021 · Profit net: 5.085 lei2022 · Profit net: −7.875 lei2023 · Profit net: −27.637 lei2024 · Profit net: 6.950 lei2025 · Profit net: 9.140 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.330 lei20202021: 12.447 lei20212022: 25.560 lei20222023: 29.000 lei20232024: 103.250 lei103 mii20242025: 95.600 lei96 mii2025
Profit net lei
2020: −5.835 lei20202021: 5.085 lei20212022: −7.875 lei20222023: −27.637 lei−28 mii20232024: 6.950 lei20242025: 9.140 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ZABO PAV MONTAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 95.600 lei în scădere față de 2024 9.140 lei în creștere față de 2024 37.607 lei în scădere față de 2024 — 17.635 lei −19.972 lei 2
2024 103.250 lei în creștere față de 2023 6.950 lei în creștere față de 2023 41.833 lei în scădere față de 2023 — 12.721 lei −29.112 lei 2 în creștere față de 2023
2023 29.000 lei în creștere față de 2022 −27.637 lei în scădere față de 2022 45.079 lei în creștere față de 2022 — 9.017 lei −36.062 lei 1
2022 25.560 lei în creștere față de 2021 −7.875 lei în scădere față de 2021 14.222 lei în creștere față de 2021 — 5.797 lei −8.425 lei 1
2021 12.447 lei în creștere față de 2020 5.085 lei în creștere față de 2020 9.245 lei în creștere față de 2020 — 8.695 lei −550 lei —
2020 2.330 lei −5.835 lei 8.200 lei — 2.565 lei −5.635 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare