ZÂMBETE DE POVESTE S.R.L.

ZÂMBETE DE POVESTE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 40463349, Nr. Reg. Com. J2019000193313. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 21 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT VALCĂU DE SUS COM. VALCĂU DE JOS, VALCĂU DE SUS, NR.14, cod poștal 457351. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZÂMBETE DE POVESTE S.R.L.
CUI
40463349
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000193313
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 ianuarie 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT VALCĂU DE SUS COM. VALCĂU DE JOS, VALCĂU DE SUS, NR.14
Cod poștal
457351
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2024, ZÂMBETE DE POVESTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 26.519 lei, un profit net de 916 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 39.010 lei2022 · Cifra de afaceri: 64.983 lei2023 · Cifra de afaceri: 35.086 lei2024 · Cifra de afaceri: 26.519 lei2019 · Profit net: 16.484 lei2020 · Profit net: 6.688 lei2022 · Profit net: 11.025 lei2023 · Profit net: 13.807 lei2024 · Profit net: 916 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 20.000 lei20192020: 39.010 lei20202022: 64.983 lei65 mii20222023: 35.086 lei20232024: 26.519 lei27 mii2024
Profit net lei
2019: 16.484 lei16 mii20192020: 6.688 lei20202022: 11.025 lei20222023: 13.807 lei20232024: 916 lei9162024
Indicatori financiari pe ani pentru ZÂMBETE DE POVESTE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 26.519 lei în scădere față de 2023 916 lei în scădere față de 2023 50.547 lei în scădere față de 2023 79.701 lei 31.025 lei 6.077 lei —
2023 35.086 lei în scădere față de 2022 13.807 lei în creștere față de 2022 59.587 lei în creștere față de 2022 94.899 lei 38.733 lei 5.161 lei 1
2022 64.983 lei în creștere față de 2020 11.025 lei în creștere față de 2020 12.916 lei în scădere față de 2020 72.686 lei 15.600 lei −8.646 lei 1 în scădere față de 2020
2020 39.010 lei în creștere față de 2019 6.688 lei în scădere față de 2019 15.787 lei în scădere față de 2019 108.709 lei 54.593 lei 23.372 lei 4 în creștere față de 2019
2019 20.000 lei 16.484 lei 152.500 lei 130.133 lei 221.976 lei 16.684 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare