ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.

ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41010567, Nr. Reg. Com. J2019000959267. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SLATINA, NR.4, cod poștal 540431. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.
CUI
41010567
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000959267
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SLATINA, NR.4
Cod poștal
540431
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 264.511 lei, o pierdere netă de 41.633 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 17.091 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.795 lei2021 · Cifra de afaceri: 70.859 lei2022 · Cifra de afaceri: 177.619 lei2023 · Cifra de afaceri: 224.002 lei2024 · Cifra de afaceri: 318.808 lei2025 · Cifra de afaceri: 264.511 lei2019 · Profit net: 3.992 lei2020 · Profit net: −23.412 lei2021 · Profit net: 22.571 lei2022 · Profit net: 34.252 lei2023 · Profit net: 29.282 lei2024 · Profit net: 21.037 lei2025 · Profit net: −41.633 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 17.091 lei20192020: 17.795 lei20202021: 70.859 lei20212022: 177.619 lei20222023: 224.002 lei20232024: 318.808 lei319 mii20242025: 264.511 lei265 mii2025
Profit net lei
2019: 3.992 lei20192020: −23.412 lei20202021: 22.571 lei20212022: 34.252 lei34 mii20222023: 29.282 lei20232024: 21.037 lei20242025: −41.633 lei−42 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 264.511 lei în scădere față de 2024 −41.633 lei în scădere față de 2024 215.178 lei în creștere față de 2024 2.193 lei 177.647 lei −12.277 lei 1
2024 318.808 lei în creștere față de 2023 21.037 lei în scădere față de 2023 129.490 lei în creștere față de 2023 2.943 lei 163.163 lei 51.228 lei 1
2023 224.002 lei în creștere față de 2022 29.282 lei în scădere față de 2022 60.728 lei în creștere față de 2022 755 lei 106.836 lei 58.235 lei 1
2022 177.619 lei în creștere față de 2021 34.252 lei în creștere față de 2021 51.386 lei în creștere față de 2021 755 lei 88.234 lei 37.603 lei 1 în creștere față de 2021
2021 70.859 lei în creștere față de 2020 22.571 lei în creștere față de 2020 2.811 lei în scădere față de 2020 72 lei 5.996 lei 3.351 lei 0 în scădere față de 2020
2020 17.795 lei în creștere față de 2019 −23.412 lei în scădere față de 2019 24.445 lei în creștere față de 2019 349 lei 4.876 lei −19.220 lei 1
2019 17.091 lei 3.992 lei 3.178 lei 0 lei 7.370 lei 4.192 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare