ZENNY BEAUTY STUDIO S.R.L.

ZENNY BEAUTY STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 45550330, Nr. Reg. Com. J29/261/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. CĂRĂMIDARI, NR.7, cod poștal 106400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZENNY BEAUTY STUDIO S.R.L.
CUI
45550330
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/261/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 ianuarie 2022
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. CĂRĂMIDARI, NR.7
Cod poștal
106400
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, ZENNY BEAUTY STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 45.665 lei, o pierdere netă de 32.197 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 36.125 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.874 lei2024 · Cifra de afaceri: 48.455 lei2025 · Cifra de afaceri: 45.665 lei2022 · Profit net: −13.151 lei2023 · Profit net: −15.621 lei2024 · Profit net: −22.514 lei2025 · Profit net: −32.197 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 36.125 lei20222023: 15.874 lei20232024: 48.455 lei48 mii20242025: 45.665 lei46 mii2025
Profit net lei
2022: −13.151 lei20222023: −15.621 lei20232024: −22.514 lei20242025: −32.197 lei−32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ZENNY BEAUTY STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 45.665 lei în scădere față de 2024 −32.197 lei în scădere față de 2024 102.129 lei în creștere față de 2024 — 18.846 lei −83.283 lei 1
2024 48.455 lei în creștere față de 2023 −22.514 lei în scădere față de 2023 70.061 lei în creștere față de 2023 — 18.975 lei −51.086 lei 1
2023 15.874 lei în scădere față de 2022 −15.621 lei în scădere față de 2022 47.026 lei în creștere față de 2022 — 18.454 lei −28.572 lei 1
2022 36.125 lei −13.151 lei 23.362 lei — 10.411 lei −12.951 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare