ZENSMILES S.R.L.

ZENSMILES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 42260928, Nr. Reg. Com. J2020000297163. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. MARAMUREŞ, NR.22, BL.21-40, SC.1, AP.9. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZENSMILES S.R.L.
CUI
42260928
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000297163
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. MARAMUREŞ, NR.22, BL.21-40, SC.1, AP.9
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, ZENSMILES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 651.906 lei, un profit net de 33.495 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 27.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 107.980 lei2022 · Cifra de afaceri: 163.025 lei2023 · Cifra de afaceri: 178.171 lei2024 · Cifra de afaceri: 176.314 lei2025 · Cifra de afaceri: 651.906 lei2020 · Profit net: 2.962 lei2021 · Profit net: 74.860 lei2022 · Profit net: 88.982 lei2023 · Profit net: 111.585 lei2024 · Profit net: 11.246 lei2025 · Profit net: 33.495 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 27.600 lei20202021: 107.980 lei20212022: 163.025 lei20222023: 178.171 lei20232024: 176.314 lei20242025: 651.906 lei652 mii2025
Profit net lei
2020: 2.962 lei20202021: 74.860 lei20212022: 88.982 lei20222023: 111.585 lei112 mii20232024: 11.246 lei20242025: 33.495 lei33 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ZENSMILES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 651.906 lei în creștere față de 2024 33.495 lei în creștere față de 2024 260.344 lei în scădere față de 2024 261.162 lei 32.917 lei 33.735 lei 3 în creștere față de 2024
2024 176.314 lei în scădere față de 2023 11.246 lei în scădere față de 2023 270.456 lei în creștere față de 2023 232.135 lei 71.813 lei 33.492 lei 2
2023 178.171 lei în creștere față de 2022 111.585 lei în creștere față de 2022 75.613 lei în scădere față de 2022 13.142 lei 174.296 lei 111.825 lei 2
2022 163.025 lei în creștere față de 2021 88.982 lei în creștere față de 2021 96.008 lei în creștere față de 2021 — 185.230 lei 89.222 lei 2
2021 107.980 lei în creștere față de 2020 74.860 lei în creștere față de 2020 53.496 lei în creștere față de 2020 — 128.463 lei 75.100 lei 2 în creștere față de 2020
2020 27.600 lei 2.962 lei 4.454 lei 74 lei 7.542 lei 3.162 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare