ZENTRUM AUTOHANDEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38529565, Nr. Reg. Com. J2017002043261. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 23 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. 22 DECEMBRIE, NR.38/B, cod poștal 545600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ZENTRUM AUTOHANDEL S.R.L.
- CUI
- 38529565
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017002043261
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 23 noiembrie 2017
- Județ
- Mureș
- Sediul social
- JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. 22 DECEMBRIE, NR.38/B
- Cod poștal
- 545600
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4781
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete
Situații financiare
În 2025, ZENTRUM AUTOHANDEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.262.134 lei, o pierdere netă de 2.631 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.262.134 lei în creștere față de 2024 | −2.631 lei în creștere față de 2024 | 420.912 lei în creștere față de 2024 | 15.033 lei | 395.345 lei | −10.295 lei | 1 |
| 2024 | 263.055 lei | −4.298 lei în scădere față de 2023 | 176.196 lei în creștere față de 2023 | 14.077 lei | 154.457 lei | −7.662 lei | — |
| 2023 | — | −550 lei în creștere față de 2022 | 3.381 lei | — | 17 lei | −3.364 lei | — |
| 2022 | — | −600 lei în scădere față de 2021 | 3.381 lei în creștere față de 2021 | — | 567 lei | −2.814 lei | — |
| 2021 | — | −500 lei în creștere față de 2020 | 2.381 lei în creștere față de 2020 | — | 167 lei | −2.214 lei | — |
| 2020 | — | −683 lei în scădere față de 2019 | 1.881 lei în creștere față de 2019 | — | 167 lei | −1.714 lei | — |
| 2019 | — | −600 lei în scădere față de 2018 | 1.381 lei | — | 350 lei | −1.031 lei | — |
| 2018 | — | −591 lei | 1.381 lei | — | 950 lei | −431 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
