ZERUM SYSTEMS S.R.L.

Inactivă fiscal din 6 august 2020. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ZERUM SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41064583, Nr. Reg. Com. J40/5999/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL UNIRII, NR.61, BL.F3, SC.4, ET.2, AP.208, cod poștal 030828. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 6 august 2020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZERUM SYSTEMS S.R.L.
CUI
41064583
Stare
Inactivă fiscal din 6 august 2020
Nr. Registrul Comerțului
J40/5999/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL UNIRII, NR.61, BL.F3, SC.4, ET.2, AP.208
Cod poștal
030828
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, ZERUM SYSTEMS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.074 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 87.230 lei2020 · Cifra de afaceri: 8.400 lei2019 · Profit net: 72.567 lei2020 · Profit net: 2.614 lei2021 · Profit net: −4.183 lei2022 · Profit net: −3.433 lei2023 · Profit net: −1.050 lei2024 · Profit net: −1.606 lei2025 · Profit net: −1.074 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 87.230 lei87 mii20192020: 8.400 lei8 mii2020
Profit net lei
2019: 72.567 lei73 mii20192020: 2.614 lei20202021: −4.183 lei−4 mii20212022: −3.433 lei20222023: −1.050 lei20232024: −1.606 lei20242025: −1.074 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ZERUM SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.074 lei în creștere față de 2024 10.741 lei în creștere față de 2024 — 2.248 lei −8.493 lei —
2024 — −1.606 lei în scădere față de 2023 9.667 lei în creștere față de 2023 — 2.248 lei −7.419 lei —
2023 — −1.050 lei în creștere față de 2022 8.061 lei în creștere față de 2022 — 2.248 lei −5.813 lei —
2022 — −3.433 lei în creștere față de 2021 7.011 lei în creștere față de 2021 — 2.248 lei −4.763 lei —
2021 — −4.183 lei în scădere față de 2020 5.811 lei în creștere față de 2020 2.234 lei 2.248 lei −1.329 lei —
2020 8.400 lei în scădere față de 2019 2.614 lei în scădere față de 2019 3.861 lei în creștere față de 2019 4.467 lei 2.248 lei 2.854 lei —
2019 87.230 lei 72.567 lei 233 lei 6.700 lei 66.300 lei 72.767 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare