ZORBA BASTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 37441707, Nr. Reg. Com. J2017001414352. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 25 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, PŢA. UNIRII, NR.13, BIROU 8, ET.2, cod poștal 300085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ZORBA BASTION S.R.L.
- CUI
- 37441707
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001414352
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 25 aprilie 2017
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, PŢA. UNIRII, NR.13, BIROU 8, ET.2
- Cod poștal
- 300085
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5611
- Domeniu de activitate
- Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Situații financiare
În 2025, ZORBA BASTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.634.481 lei, un profit net de 73.175 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.634.481 lei în creștere față de 2024 | 73.175 lei în creștere față de 2024 | 200.574 lei în scădere față de 2024 | 2.094 lei | 179.403 lei | 56.163 lei | 7 în creștere față de 2024 |
| 2024 | 367.072 lei | 15.781 lei în creștere față de 2023 | 248.734 lei în creștere față de 2023 | 46 lei | 152.459 lei | −17.012 lei | 5 |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 32.793 lei | — | — | −32.793 lei | — |
| 2022 | — | −10.524 lei în scădere față de 2021 | 32.793 lei în scădere față de 2021 | 0 lei | 0 lei | −32.793 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 42.478 lei | — | 19.854 lei | −22.269 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2019 | 42.478 lei | — | 19.854 lei | −22.269 lei | 0 în scădere față de 2019 |
| 2019 | — | −108 lei în creștere față de 2018 | 42.478 lei în scădere față de 2018 | — | 19.854 lei | −22.269 lei | 1 în scădere față de 2018 |
| 2018 | 455.432 lei în creștere față de 2017 | −16.458 lei în scădere față de 2017 | 67.713 lei în creștere față de 2017 | 6.525 lei | 38.672 lei | −22.161 lei | 6 |
| 2017 | 212.783 lei | −5.963 lei | 37.356 lei | 7.356 lei | 23.805 lei | −5.703 lei | 6 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
