ZSOLA CONSTRUCT S.R.L.

ZSOLA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 18507511, Nr. Reg. Com. J14/141/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2006. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. SPORTURILOR, NR.13, BL.22, SC.B, ET.1, AP.4, cod poștal 520081. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZSOLA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
18507511
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J14/141/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 martie 2006
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. SPORTURILOR, NR.13, BL.22, SC.B, ET.1, AP.4
Cod poștal
520081
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, ZSOLA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 685.775 lei, un profit net de 35.316 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 372.485 lei2017 · Cifra de afaceri: 609.841 lei2018 · Cifra de afaceri: 653.172 lei2019 · Cifra de afaceri: 199.669 lei2020 · Cifra de afaceri: 252.735 lei2021 · Cifra de afaceri: 328.837 lei2022 · Cifra de afaceri: 232.978 lei2023 · Cifra de afaceri: 469.230 lei2024 · Cifra de afaceri: 220.822 lei2025 · Cifra de afaceri: 685.775 lei2016 · Profit net: −180.448 lei2017 · Profit net: 46.172 lei2018 · Profit net: 3.957 lei2019 · Profit net: −418.731 lei2020 · Profit net: −272.195 lei2021 · Profit net: 9.498 lei2022 · Profit net: 27.182 lei2023 · Profit net: 18.954 lei2024 · Profit net: 12.311 lei2025 · Profit net: 35.316 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 372.485 lei'162017: 609.841 lei'172018: 653.172 lei'182019: 199.669 lei'192020: 252.735 lei'202021: 328.837 lei'212022: 232.978 lei'222023: 469.230 lei'232024: 220.822 lei'242025: 685.775 lei686 mii'25
Profit net lei
2016: −180.448 lei'162017: 46.172 lei46 mii'172018: 3.957 lei'182019: −418.731 lei−419 mii'192020: −272.195 lei'202021: 9.498 lei'212022: 27.182 lei'222023: 18.954 lei'232024: 12.311 lei'242025: 35.316 lei35 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ZSOLA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 685.775 lei în creștere față de 2024 35.316 lei în creștere față de 2024 338.089 lei în scădere față de 2024 4.522 lei 440.739 lei 107.172 lei 1 în scădere față de 2024
2024 220.822 lei în scădere față de 2023 12.311 lei în scădere față de 2023 584.015 lei în scădere față de 2023 15.367 lei 640.505 lei 71.857 lei 2 în scădere față de 2023
2023 469.230 lei în creștere față de 2022 18.954 lei în scădere față de 2022 718.553 lei în scădere față de 2022 54.284 lei 723.816 lei 59.547 lei 4 în scădere față de 2022
2022 232.978 lei în scădere față de 2021 27.182 lei în creștere față de 2021 2.186.790 lei în scădere față de 2021 73.998 lei 433.584 lei −1.679.208 lei 5 în creștere față de 2021
2021 328.837 lei în creștere față de 2020 9.498 lei în creștere față de 2020 2.239.618 lei în creștere față de 2020 102.921 lei 430.307 lei −1.706.390 lei 2
2020 252.735 lei în creștere față de 2019 −272.195 lei în creștere față de 2019 2.138.027 lei în creștere față de 2019 20.340 lei 393.846 lei −1.715.888 lei 2 în scădere față de 2019
2019 199.669 lei în scădere față de 2018 −418.731 lei în scădere față de 2018 1.789.698 lei în creștere față de 2018 22.427 lei 318.329 lei −1.443.693 lei 7 în scădere față de 2018
2018 653.172 lei în creștere față de 2017 3.957 lei în scădere față de 2017 1.385.429 lei în creștere față de 2017 31.207 lei 325.142 lei −1.024.962 lei 8 în scădere față de 2017
2017 609.841 lei în creștere față de 2016 46.172 lei în creștere față de 2016 1.248.955 lei în scădere față de 2016 95.177 lei 122.338 lei −1.028.919 lei 11 în scădere față de 2016
2016 372.485 lei −180.448 lei 1.258.653 lei 50.208 lei 133.354 lei −1.075.091 lei 12

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.