ZURA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

ZURA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 45384831, Nr. Reg. Com. J2021003066295. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, PŢA. VICTORIEI, NR.5, BL.BEST, SC.C, ET.4, AP.104, cod poștal 100030. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ZURA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
45384831
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021003066295
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2021
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, PŢA. VICTORIEI, NR.5, BL.BEST, SC.C, ET.4, AP.104
Cod poștal
100030
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, ZURA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 130.222 lei, un profit net de 108.971 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 19.705 lei2023 · Cifra de afaceri: 55.651 lei2024 · Cifra de afaceri: 102.304 lei2025 · Cifra de afaceri: 130.222 lei2022 · Profit net: 15.269 lei2023 · Profit net: 43.996 lei2024 · Profit net: 83.779 lei2025 · Profit net: 108.971 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 19.705 lei20222023: 55.651 lei20232024: 102.304 lei20242025: 130.222 lei130 mii2025
Profit net lei
2022: 15.269 lei20222023: 43.996 lei20232024: 83.779 lei20242025: 108.971 lei109 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ZURA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 130.222 lei în creștere față de 2024 108.971 lei în creștere față de 2024 1.924 lei în scădere față de 2024 6.625 lei 104.510 lei 109.211 lei 1
2024 102.304 lei în creștere față de 2023 83.779 lei în creștere față de 2023 7.034 lei în creștere față de 2023 — 91.053 lei 84.019 lei 1
2023 55.651 lei în creștere față de 2022 43.996 lei în creștere față de 2022 3.351 lei în creștere față de 2022 — 47.587 lei 44.236 lei 1
2022 19.705 lei 15.269 lei 435 lei — 15.904 lei 15.469 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare