AFTERGLOW S.R.L.

AFTERGLOW S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39641213, Nr. Reg. Com. J2018001116262. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNPAUL COM. SÂNPAUL, SÎNPAUL, NR.315, cod poștal 547550. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AFTERGLOW S.R.L.
CUI
39641213
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001116262
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNPAUL COM. SÂNPAUL, SÎNPAUL, NR.315
Cod poștal
547550
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, AFTERGLOW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 79.773 lei, un profit net de 53.215 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 2.400 lei2019 · Cifra de afaceri: 15.902 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 79.773 lei2018 · Profit net: 2.268 lei2019 · Profit net: −3.177 lei2020 · Profit net: −95.592 lei2021 · Profit net: −111.934 lei2022 · Profit net: −44.248 lei2023 · Profit net: −3.626 lei2024 · Profit net: −5.882 lei2025 · Profit net: 53.215 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.400 lei20182019: 15.902 lei20192021: 8.000 lei20212022: 8.500 lei20222023: 3.000 lei20232025: 79.773 lei80 mii2025
Profit net lei
2018: 2.268 lei'182019: −3.177 lei'192020: −95.592 lei'202021: −111.934 lei−112 mii'212022: −44.248 lei'222023: −3.626 lei'232024: −5.882 lei'242025: 53.215 lei53 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru AFTERGLOW S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 79.773 lei 53.215 lei în creștere față de 2024 314.976 lei în creștere față de 2024 37.771 lei 76.675 lei −209.142 lei 1
2024 — −5.882 lei în scădere față de 2023 292.192 lei în creștere față de 2023 50.445 lei 181 lei −262.358 lei —
2023 3.000 lei în scădere față de 2022 −3.626 lei în creștere față de 2022 289.242 lei în creștere față de 2022 63.119 lei 2.620 lei −256.475 lei —
2022 8.500 lei în creștere față de 2021 −44.248 lei în creștere față de 2021 286.633 lei în creștere față de 2021 95.681 lei 3.638 lei −252.482 lei 1 în scădere față de 2021
2021 8.000 lei −111.934 lei în scădere față de 2020 238.696 lei în creștere față de 2020 132.222 lei 4.349 lei −208.234 lei 4 în creștere față de 2020
2020 — −95.592 lei în scădere față de 2019 149.691 lei în scădere față de 2019 173.503 lei 26.934 lei −96.300 lei 3
2019 15.902 lei în creștere față de 2018 −3.177 lei în scădere față de 2018 249.336 lei în creștere față de 2018 214.785 lei 221.827 lei −708 lei 3
2018 2.400 lei 2.268 lei 504 lei 372 lei 2.600 lei 2.468 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare