GENTLEMANS STORE S.R.L.

GENTLEMANS STORE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39641191, Nr. Reg. Com. J26/1114/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNCRAIU DE MUREŞ COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. MUREŞULUI, NR.109, cod poștal 547525. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GENTLEMANS STORE S.R.L.
CUI
39641191
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1114/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNCRAIU DE MUREŞ COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. MUREŞULUI, NR.109
Cod poștal
547525
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, GENTLEMANS STORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 103.236 lei, o pierdere netă de 37.366 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 18.507 lei2019 · Cifra de afaceri: 121.254 lei2020 · Cifra de afaceri: 14.752 lei2022 · Cifra de afaceri: 204.251 lei2023 · Cifra de afaceri: 245.056 lei2024 · Cifra de afaceri: 218.370 lei2025 · Cifra de afaceri: 103.236 lei2018 · Profit net: −7.997 lei2019 · Profit net: 31.827 lei2020 · Profit net: −9.155 lei2021 · Profit net: −718 lei2022 · Profit net: 34.559 lei2023 · Profit net: 7.391 lei2024 · Profit net: −56.245 lei2025 · Profit net: −37.366 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 18.507 lei20182019: 121.254 lei20192020: 14.752 lei20202022: 204.251 lei20222023: 245.056 lei245 mii20232024: 218.370 lei20242025: 103.236 lei103 mii2025
Profit net lei
2018: −7.997 lei'182019: 31.827 lei'192020: −9.155 lei'202021: −718 lei'212022: 34.559 lei35 mii'222023: 7.391 lei'232024: −56.245 lei−56 mii'242025: −37.366 lei−37 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GENTLEMANS STORE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 103.236 lei în scădere față de 2024 −37.366 lei în creștere față de 2024 158.339 lei în creștere față de 2024 — 120.834 lei −37.505 lei 1
2024 218.370 lei în scădere față de 2023 −56.245 lei în scădere față de 2023 146.459 lei în creștere față de 2023 — 146.320 lei −139 lei 1
2023 245.056 lei în creștere față de 2022 7.391 lei în scădere față de 2022 102.528 lei în creștere față de 2022 — 158.634 lei 56.106 lei 1
2022 204.251 lei 34.559 lei în creștere față de 2021 78.269 lei în creștere față de 2021 — 126.984 lei 48.715 lei 1 în creștere față de 2021
2021 — −718 lei în creștere față de 2020 70.162 lei în creștere față de 2020 156 lei 84.162 lei 14.156 lei 0
2020 14.752 lei în scădere față de 2019 −9.155 lei în scădere față de 2019 70.062 lei în scădere față de 2019 391 lei 84.546 lei 14.875 lei 0
2019 121.254 lei în creștere față de 2018 31.827 lei în creștere față de 2018 73.156 lei în creștere față de 2018 625 lei 93.331 lei 24.030 lei 0 în scădere față de 2018
2018 18.507 lei −7.997 lei 50.336 lei 1.073 lei 35.591 lei −7.797 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare