ANTARES AGRO S.R.L.

ANTARES AGRO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 41173203, Nr. Reg. Com. J2019000732389. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0150 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, INT. AUREL VLAICU, NR.6, PUNCTUL MORILOR-ARGINTARI-IZVORULUI. BIROU C1, ET.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANTARES AGRO S.R.L.
CUI
41173203
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000732389
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 mai 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, INT. AUREL VLAICU, NR.6, PUNCTUL MORILOR-ARGINTARI-IZVORULUI. BIROU C1, ET.1
Cod CAEN
0150
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, ANTARES AGRO S.R.L. a raportat o pierdere netă de 529 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.350 lei2020 · Cifra de afaceri: 91.135 lei2021 · Cifra de afaceri: 59.664 lei2022 · Cifra de afaceri: 60.765 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 50.000 lei2019 · Profit net: −11.670 lei2020 · Profit net: 49.284 lei2021 · Profit net: 74.665 lei2022 · Profit net: 47.993 lei2023 · Profit net: −28.375 lei2024 · Profit net: 397 lei2025 · Profit net: −529 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.350 lei20192020: 91.135 lei91 mii20202021: 59.664 lei20212022: 60.765 lei20222023: 15.000 lei20232024: 50.000 lei50 mii2024
Profit net lei
2019: −11.670 lei20192020: 49.284 lei20202021: 74.665 lei75 mii20212022: 47.993 lei20222023: −28.375 lei−28 mii20232024: 397 lei20242025: −529 lei−5292025
Indicatori financiari pe ani pentru ANTARES AGRO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −529 lei în scădere față de 2024 2.601 lei în scădere față de 2024 — 108.565 lei 105.964 lei 1
2024 50.000 lei în creștere față de 2023 397 lei în creștere față de 2023 13.043 lei în creștere față de 2023 95.457 lei 110.174 lei 132.494 lei 1
2023 15.000 lei în scădere față de 2022 −28.375 lei în scădere față de 2022 6.263 lei în creștere față de 2022 105.753 lei 100.895 lei 132.097 lei 1
2022 60.765 lei în creștere față de 2021 47.993 lei în scădere față de 2021 4.223 lei în scădere față de 2021 116.048 lei 125.130 lei 160.472 lei 1 în scădere față de 2021
2021 59.664 lei în scădere față de 2020 74.665 lei în creștere față de 2020 7.376 lei în creștere față de 2020 126.344 lei 78.188 lei 112.479 lei 2 în creștere față de 2020
2020 91.135 lei în creștere față de 2019 49.284 lei în creștere față de 2019 3.644 lei în scădere față de 2019 92.872 lei 116.404 lei 37.814 lei 1
2019 3.350 lei −11.670 lei 7.752 lei — 125.228 lei −11.470 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare