TERMOGEAM SOLUTION S.R.L.

TERMOGEAM SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 41173173, Nr. Reg. Com. J2019000721387. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT VLĂDEŞTI COM. VLĂDEŞTI, ALEEA VALEA LUI IONIŢĂ, NR.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TERMOGEAM SOLUTION S.R.L.
CUI
41173173
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000721387
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 mai 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT VLĂDEŞTI COM. VLĂDEŞTI, ALEEA VALEA LUI IONIŢĂ, NR.11
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, TERMOGEAM SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 205.591 lei, un profit net de 127.423 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 322.498 lei2020 · Cifra de afaceri: 158.508 lei2021 · Cifra de afaceri: 103.551 lei2022 · Cifra de afaceri: 407.200 lei2023 · Cifra de afaceri: 566.520 lei2024 · Cifra de afaceri: 227.323 lei2025 · Cifra de afaceri: 205.591 lei2019 · Profit net: 149.088 lei2020 · Profit net: 3.349 lei2021 · Profit net: −21.403 lei2022 · Profit net: 5.828 lei2023 · Profit net: 84.461 lei2024 · Profit net: 204.725 lei2025 · Profit net: 127.423 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 322.498 lei20192020: 158.508 lei20202021: 103.551 lei20212022: 407.200 lei20222023: 566.520 lei567 mii20232024: 227.323 lei20242025: 205.591 lei206 mii2025
Profit net lei
2019: 149.088 lei20192020: 3.349 lei20202021: −21.403 lei−21 mii20212022: 5.828 lei20222023: 84.461 lei20232024: 204.725 lei205 mii20242025: 127.423 lei127 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TERMOGEAM SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 205.591 lei în scădere față de 2024 127.423 lei în scădere față de 2024 28.521 lei în creștere față de 2024 3.835 lei 153.355 lei 128.669 lei 1
2024 227.323 lei în scădere față de 2023 204.725 lei în creștere față de 2023 5.691 lei în scădere față de 2023 5.478 lei 205.904 lei 205.691 lei 1 în scădere față de 2023
2023 566.520 lei în creștere față de 2022 84.461 lei în creștere față de 2022 51.802 lei în scădere față de 2022 83.074 lei 171.040 lei 126.522 lei 2
2022 407.200 lei în creștere față de 2021 5.828 lei în creștere față de 2021 202.723 lei în creștere față de 2021 100.610 lei 212.991 lei 42.062 lei 2 în scădere față de 2021
2021 103.551 lei în scădere față de 2020 −21.403 lei în scădere față de 2020 190.104 lei în creștere față de 2020 127.314 lei 181.877 lei 36.234 lei 3 în creștere față de 2020
2020 158.508 lei în scădere față de 2019 3.349 lei în scădere față de 2019 91.769 lei în creștere față de 2019 151.319 lei 115.987 lei 57.637 lei 2 în creștere față de 2019
2019 322.498 lei 149.088 lei 37.950 lei 160.370 lei 172.803 lei 149.288 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare