ARRIVAL PRODUCTIONS S.R.L.

Radiată din 19 mai 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ARRIVAL PRODUCTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 43212163, Nr. Reg. Com. J20/1134/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. ZORILOR, BL.3, SC.3, ET.1, AP.23, cod poștal 332029. Societatea este radiată din data de 19 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARRIVAL PRODUCTIONS S.R.L.
CUI
43212163
Stare
Radiată din 19 mai 2025
Nr. Registrul Comerțului
J20/1134/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 octombrie 2020
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. ZORILOR, BL.3, SC.3, ET.1, AP.23
Cod poștal
332029
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2024, ARRIVAL PRODUCTIONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 357 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 61.489 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.500 lei2021 · Profit net: −11.212 lei2022 · Profit net: 617 lei2023 · Profit net: 1.796 lei2024 · Profit net: −357 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 61.489 lei61 mii20212022: 1.000 lei20222023: 2.500 lei3 mii2023
Profit net lei
2021: −11.212 lei−11 mii20212022: 617 lei20222023: 1.796 lei2 mii20232024: −357 lei−3572024
Indicatori financiari pe ani pentru ARRIVAL PRODUCTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −357 lei în scădere față de 2023 15.790 lei în creștere față de 2023 — 6.635 lei −9.155 lei —
2023 2.500 lei în creștere față de 2022 1.796 lei în creștere față de 2022 15.460 lei în creștere față de 2022 — 6.661 lei −8.799 lei —
2022 1.000 lei în scădere față de 2021 617 lei în creștere față de 2021 15.260 lei în creștere față de 2021 — 4.665 lei −10.595 lei —
2021 61.489 lei −11.212 lei 15.037 lei — 3.825 lei −11.212 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare