CONSTANTDAR OUTLET S.R.L.

Inactivă fiscal din 16 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CONSTANTDAR OUTLET S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 43212236, Nr. Reg. Com. J10/907/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4719 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare. Societatea a fost înființată la data de 20 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT MĂTEŞTI COM. SĂPOCA, STR. PR. MOŞTEANU, NR.3, cod poștal 127541. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 16 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTANTDAR OUTLET S.R.L.
CUI
43212236
Stare
Inactivă fiscal din 16 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J10/907/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 octombrie 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT MĂTEŞTI COM. SĂPOCA, STR. PR. MOŞTEANU, NR.3
Cod poștal
127541
Cod CAEN
4719
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare

Situații financiare

În 2024, CONSTANTDAR OUTLET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 69 lei, o pierdere netă de 5.564 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20202021202220242020 · Cifra de afaceri: 23.628 lei2021 · Cifra de afaceri: 122.122 lei2022 · Cifra de afaceri: 102.414 lei2024 · Cifra de afaceri: 69 lei2020 · Profit net: 1.364 lei2021 · Profit net: 9.564 lei2022 · Profit net: −298 lei2024 · Profit net: −5.564 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 23.628 lei20202021: 122.122 lei122 mii20212022: 102.414 lei20222024: 69 lei692024
Profit net lei
2020: 1.364 lei20202021: 9.564 lei10 mii20212022: −298 lei20222024: −5.564 lei−6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTANTDAR OUTLET S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 69 lei în scădere față de 2022 −5.564 lei în scădere față de 2022 102.689 lei în scădere față de 2022 382 lei 80.682 lei −21.625 lei —
2022 102.414 lei în scădere față de 2021 −298 lei în scădere față de 2021 130.278 lei în creștere față de 2021 382 lei 140.726 lei 10.830 lei 2
2021 122.122 lei în creștere față de 2020 9.564 lei în creștere față de 2020 117.299 lei în creștere față de 2020 382 lei 128.045 lei 11.128 lei 2
2020 23.628 lei 1.364 lei 7.489 lei 382 lei 8.671 lei 1.564 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare