BETTER HEALTH MEDICAL SRL

BETTER HEALTH MEDICAL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37961998, Nr. Reg. Com. J40/12298/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR IZVORUL MUREŞULUI, NR.2, BL.A9, SC.C, ET.P, AP.32, cod poștal 040905. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BETTER HEALTH MEDICAL SRL
CUI
37961998
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/12298/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR IZVORUL MUREŞULUI, NR.2, BL.A9, SC.C, ET.P, AP.32
Cod poștal
040905
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, BETTER HEALTH MEDICAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 113.020 lei, o pierdere netă de 58.224 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 24.850 lei2018 · Cifra de afaceri: 54.471 lei2019 · Cifra de afaceri: 146.141 lei2020 · Cifra de afaceri: 147.866 lei2021 · Cifra de afaceri: 229.763 lei2022 · Cifra de afaceri: 405.511 lei2023 · Cifra de afaceri: 198.066 lei2024 · Cifra de afaceri: 244.505 lei2025 · Cifra de afaceri: 113.020 lei2017 · Profit net: 16.838 lei2018 · Profit net: 11.506 lei2019 · Profit net: 85.039 lei2020 · Profit net: 87.514 lei2021 · Profit net: 147.713 lei2022 · Profit net: 280.026 lei2023 · Profit net: 5.896 lei2024 · Profit net: 31.899 lei2025 · Profit net: −58.224 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 24.850 lei'172018: 54.471 lei'182019: 146.141 lei'192020: 147.866 lei'202021: 229.763 lei'212022: 405.511 lei406 mii'222023: 198.066 lei'232024: 244.505 lei'242025: 113.020 lei113 mii'25
Profit net lei
2017: 16.838 lei'172018: 11.506 lei'182019: 85.039 lei'192020: 87.514 lei'202021: 147.713 lei'212022: 280.026 lei280 mii'222023: 5.896 lei'232024: 31.899 lei'242025: −58.224 lei−58 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BETTER HEALTH MEDICAL SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 113.020 lei în scădere față de 2024 −58.224 lei în scădere față de 2024 173.300 lei în creștere față de 2024 — 218.117 lei 44.817 lei 1
2024 244.505 lei în creștere față de 2023 31.899 lei în creștere față de 2023 151.664 lei în creștere față de 2023 19.580 lei 235.125 lei 103.041 lei 1
2023 198.066 lei în scădere față de 2022 5.896 lei în scădere față de 2022 94.971 lei în creștere față de 2022 53.928 lei 112.185 lei 71.142 lei 1
2022 405.511 lei în creștere față de 2021 280.026 lei în creștere față de 2021 57.257 lei în creștere față de 2021 88.957 lei 248.806 lei 280.506 lei 1
2021 229.763 lei în creștere față de 2020 147.713 lei în creștere față de 2020 19.683 lei în creștere față de 2020 122.379 lei 246.314 lei 349.010 lei —
2020 147.866 lei în creștere față de 2019 87.514 lei în creștere față de 2019 7.093 lei în creștere față de 2019 20.739 lei 194.196 lei 201.297 lei —
2019 146.141 lei în creștere față de 2018 85.039 lei în creștere față de 2018 4.183 lei în scădere față de 2018 37.471 lei 80.295 lei 113.583 lei —
2018 54.471 lei în creștere față de 2017 11.506 lei în scădere față de 2017 36.676 lei în scădere față de 2017 57.021 lei 8.199 lei 28.544 lei —
2017 24.850 lei 16.838 lei 65.198 lei 76.571 lei 5.665 lei 17.038 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare