BRUTALSTACS S.R.L.

BRUTALSTACS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37962039, Nr. Reg. Com. J40/12288/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. JEAN TEXIER, NR.23, CAMERA 1, ET.2, AP.3-U.I.1, cod poștal 011902. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BRUTALSTACS S.R.L.
CUI
37962039
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/12288/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. JEAN TEXIER, NR.23, CAMERA 1, ET.2, AP.3-U.I.1
Cod poștal
011902
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, BRUTALSTACS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.079 lei, o pierdere netă de 18.041 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii201720182019202020212022202420252018 · Cifra de afaceri: 11.765 lei2019 · Cifra de afaceri: 52.265 lei2020 · Cifra de afaceri: 37.767 lei2021 · Cifra de afaceri: 34.094 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.179 lei2024 · Cifra de afaceri: 52.729 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.079 lei2017 · Profit net: −39 lei2018 · Profit net: 2.496 lei2019 · Profit net: −2.261 lei2020 · Profit net: 5.778 lei2021 · Profit net: 12.529 lei2022 · Profit net: −25.130 lei2024 · Profit net: −40.310 lei2025 · Profit net: −18.041 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 11.765 lei20182019: 52.265 lei20192020: 37.767 lei20202021: 34.094 lei20212022: 25.179 lei20222024: 52.729 lei53 mii20242025: 2.079 lei2 mii2025
Profit net lei
2017: −39 lei'172018: 2.496 lei'182019: −2.261 lei'192020: 5.778 lei'202021: 12.529 lei13 mii'212022: −25.130 lei'222024: −40.310 lei−40 mii'242025: −18.041 lei−18 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BRUTALSTACS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.079 lei în scădere față de 2024 −18.041 lei în creștere față de 2024 98.395 lei în scădere față de 2024 19.771 lei 6.286 lei −72.338 lei —
2024 52.729 lei în creștere față de 2022 −40.310 lei în scădere față de 2022 118.847 lei în creștere față de 2022 31.633 lei 32.918 lei −54.296 lei —
2022 25.179 lei în scădere față de 2021 −25.130 lei în scădere față de 2021 57.321 lei în creștere față de 2021 38.666 lei 9.493 lei −9.162 lei —
2021 34.094 lei în scădere față de 2020 12.529 lei în creștere față de 2020 5.721 lei în creștere față de 2020 — 21.689 lei 15.968 lei —
2020 37.767 lei în scădere față de 2019 5.778 lei în creștere față de 2019 5.538 lei în scădere față de 2019 — 8.977 lei 3.439 lei —
2019 52.265 lei în creștere față de 2018 −2.261 lei în scădere față de 2018 11.598 lei în creștere față de 2018 — 9.258 lei −2.340 lei —
2018 11.765 lei 2.496 lei în creștere față de 2017 8.548 lei în creștere față de 2017 39 lei 8.430 lei −79 lei —
2017 — −39 lei 3.400 lei 560 lei 264 lei −2.576 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare