CANTINA DEJ SA este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 17241496, Nr. Reg. Com. J2005000507126. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 16 februarie 2005. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.70, AP.3-4, cod poștal 400609. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CANTINA DEJ SA
- CUI
- 17241496
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000507126
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
- Data înființării
- 16 februarie 2005
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.70, AP.3-4
- Cod poștal
- 400609
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4100
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, CANTINA DEJ SA a raportat o cifră de afaceri de 2.594 lei, o pierdere netă de 19.839 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.594 lei în scădere față de 2024 | −19.839 lei în scădere față de 2024 | 7.988 lei | 85.659 lei | 50.228 lei | 127.899 lei | 1 |
| 2024 | 40.835 lei în creștere față de 2023 | 10.545 lei în creștere față de 2023 | 7.988 lei în scădere față de 2023 | 85.941 lei | 69.785 lei | 147.738 lei | 1 |
| 2023 | 32.872 lei în creștere față de 2022 | 9.267 lei în creștere față de 2022 | 8.017 lei în creștere față de 2022 | 86.388 lei | 58.821 lei | 137.192 lei | 1 |
| 2022 | 25.513 lei în creștere față de 2021 | 5.061 lei în creștere față de 2021 | 5.989 lei în creștere față de 2021 | 86.835 lei | 47.079 lei | 127.925 lei | 1 |
| 2021 | 23.346 lei în scădere față de 2020 | 3.002 lei în scădere față de 2020 | 5.988 lei | 87.282 lei | 41.570 lei | 122.864 lei | 1 |
| 2020 | 26.900 lei în creștere față de 2019 | 5.484 lei în creștere față de 2019 | 5.988 lei în scădere față de 2019 | 87.729 lei | 38.122 lei | 119.863 lei | 1 |
| 2019 | 9.078 lei în scădere față de 2018 | −2.139 lei în scădere față de 2018 | 6.068 lei în creștere față de 2018 | 88.176 lei | 32.271 lei | 114.379 lei | 1 |
| 2018 | 20.000 lei în creștere față de 2017 | 11.982 lei în creștere față de 2017 | 5.261 lei în scădere față de 2017 | 88.623 lei | 33.155 lei | 116.517 lei | 1 |
| 2017 | 10.000 lei | 24 lei în scădere față de 2016 | 13.801 lei în scădere față de 2016 | 89.070 lei | 29.266 lei | 104.535 lei | 1 |
| 2016 | 10.000 lei | 6.328 lei | 14.729 lei | 89.070 lei | 30.170 lei | 104.511 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
