ENOL GRUP INVEST SA

Radiată din 21 iunie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ENOL GRUP INVEST SA este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17241470, Nr. Reg. Com. J40/11028/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 16 februarie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAD DRACUL, NR.35, ET.P, AP.CAMERA 2, cod poștal 031195. Societatea este radiată din data de 21 iunie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENOL GRUP INVEST SA
CUI
17241470
Stare
Radiată din 21 iunie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/11028/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înființării
16 februarie 2005
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAD DRACUL, NR.35, ET.P, AP.CAMERA 2
Cod poștal
031195
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2022, ENOL GRUP INVEST SA a raportat un profit net de 201.665 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20162017201820192020202120222016 · Cifra de afaceri: 10.900.946 lei2017 · Cifra de afaceri: 6.277.173 lei2018 · Cifra de afaceri: 7.724.932 lei2016 · Profit net: 2.469.748 lei2017 · Profit net: 1.621.500 lei2018 · Profit net: 1.441.810 lei2019 · Profit net: −348.643 lei2020 · Profit net: −613.865 lei2021 · Profit net: −9.154 lei2022 · Profit net: 201.665 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 10.900.946 lei10,9 mil.20162017: 6.277.173 lei20172018: 7.724.932 lei7,7 mil.2018
Profit net lei
2016: 2.469.748 lei2,5 mil.20162017: 1.621.500 lei20172018: 1.441.810 lei20182019: −348.643 lei20192020: −613.865 lei−614 mii20202021: −9.154 lei20212022: 201.665 lei202 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru ENOL GRUP INVEST SA
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — 201.665 lei în creștere față de 2021 53.634 lei în creștere față de 2021 — 290.259 lei 236.625 lei —
2021 — −9.154 lei în creștere față de 2020 17.232 lei în creștere față de 2020 70.756 lei 52.340 lei 34.960 lei —
2020 — −613.865 lei în scădere față de 2019 14.432 lei în scădere față de 2019 278 lei 58.268 lei 44.114 lei 1
2019 — −348.643 lei în scădere față de 2018 23.867 lei în scădere față de 2018 3.618 lei 678.228 lei 657.979 lei 1 în scădere față de 2018
2018 7.724.932 lei în creștere față de 2017 1.441.810 lei în scădere față de 2017 227.237 lei în scădere față de 2017 — 3.190.594 lei 2.963.357 lei 2 în creștere față de 2017
2017 6.277.173 lei în scădere față de 2016 1.621.500 lei în scădere față de 2016 604.871 lei în scădere față de 2016 5.183.459 lei 3.981.934 lei 8.560.522 lei 1
2016 10.900.946 lei 2.469.748 lei 634.695 lei 9.029.352 lei 1.017.355 lei 9.408.770 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.