CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L.

CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39679960, Nr. Reg. Com. J2018002590359. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4764 - Comert cu amanuntul al echipamentelor sportive, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 27 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA VECHE COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. AMICIŢIEI, NR.7, CAMERA 2, cod poștal 307287. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L.
CUI
39679960
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002590359
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iulie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA VECHE COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. AMICIŢIEI, NR.7, CAMERA 2
Cod poștal
307287
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4764
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al echipamentelor sportive, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.230.908 lei, un profit net de 709.112 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.2018201920202021202320242018 · Cifra de afaceri: 298.703 lei2019 · Cifra de afaceri: 981.575 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.696.533 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.614.029 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.544.514 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.230.908 lei2018 · Profit net: 81.075 lei2019 · Profit net: 371.276 lei2020 · Profit net: 505.007 lei2021 · Profit net: 1.221.901 lei2023 · Profit net: 498.652 lei2024 · Profit net: 709.112 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 298.703 lei20182019: 981.575 lei20192020: 3.696.533 lei20202021: 4.614.029 lei20212023: 7.544.514 lei20232024: 9.230.908 lei9,2 mil.2024
Profit net lei
2018: 81.075 lei20182019: 371.276 lei20192020: 505.007 lei20202021: 1.221.901 lei1,2 mil.20212023: 498.652 lei20232024: 709.112 lei709 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 9.230.908 lei în creștere față de 2023 709.112 lei în creștere față de 2023 896.492 lei în creștere față de 2023 577.860 lei 4.826.477 lei 4.507.845 lei 5 în creștere față de 2023
2023 7.544.514 lei în creștere față de 2021 498.652 lei în scădere față de 2021 815.728 lei în scădere față de 2021 591.317 lei 4.023.094 lei 3.798.683 lei 3 în creștere față de 2021
2021 4.614.029 lei în creștere față de 2020 1.221.901 lei în creștere față de 2020 1.343.498 lei în creștere față de 2020 16.569 lei 3.362.852 lei 2.035.923 lei 2 în creștere față de 2020
2020 3.696.533 lei în creștere față de 2019 505.007 lei în creștere față de 2019 121.339 lei în creștere față de 2019 16.569 lei 1.063.129 lei 958.359 lei 1
2019 981.575 lei în creștere față de 2018 371.276 lei în creștere față de 2018 74.502 lei în scădere față de 2018 — 527.853 lei 453.351 lei —
2018 298.703 lei 81.075 lei 136.450 lei — 218.525 lei 82.075 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare