INDUS CRAFT S.R.L.

Radiată din 28 mai 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

INDUS CRAFT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39679951, Nr. Reg. Com. J35/2592/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 27 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. ADY ENDRE, NR.16, cod poștal 307160. Societatea este radiată din data de 28 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INDUS CRAFT S.R.L.
CUI
39679951
Stare
Radiată din 28 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J35/2592/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iulie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. ADY ENDRE, NR.16
Cod poștal
307160
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2023, INDUS CRAFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.195 lei, o pierdere netă de 5.512 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 15.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 63.025 lei2022 · Cifra de afaceri: 214.092 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.195 lei2018 · Profit net: −30.257 lei2019 · Profit net: −10.672 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 28.711 lei2022 · Profit net: 16.007 lei2023 · Profit net: −5.512 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 15.000 lei20182021: 63.025 lei20212022: 214.092 lei214 mii20222023: 10.195 lei10 mii2023
Profit net lei
2018: −30.257 lei−30 mii20182019: −10.672 lei20192020: 0 lei20202021: 28.711 lei29 mii20212022: 16.007 lei20222023: −5.512 lei−6 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru INDUS CRAFT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 10.195 lei în scădere față de 2022 −5.512 lei în scădere față de 2022 45.690 lei în scădere față de 2022 — 43.280 lei −2.410 lei —
2022 214.092 lei în creștere față de 2021 16.007 lei în scădere față de 2021 68.103 lei în scădere față de 2021 — 71.323 lei 3.220 lei —
2021 63.025 lei 28.711 lei în creștere față de 2020 75.103 lei în creștere față de 2020 — 63.085 lei −12.018 lei —
2020 — 0 lei în creștere față de 2019 50.700 lei în scădere față de 2019 — 9.971 lei −40.729 lei —
2019 — −10.672 lei în creștere față de 2018 51.193 lei în creștere față de 2018 — 10.464 lei −40.729 lei 1 în scădere față de 2018
2018 15.000 lei −30.257 lei 40.521 lei — 10.464 lei −30.057 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare